Назад

Богдан Чижик, 16 років

Діагноз:
Нефробластома
Мрія:
Мріє стати мотомеханіком, покататися на крутому байку та познайомитися з мотоблогером
7 особи
зробили внесок
1050 грн.
зібрано з 3000 грн. необхідних
35%
Допомогти

Богдану 16 років. Живе він у місті Берислав, Херсонської області. Коли хлопчику було 4 роки, у нього виявили злоякісну пухлину нефробластому. Тоді лікарі не давали йому жодних шансів. Та сталося диво і Богдан одужав. 12 років хлопчик жив звичайним життям, навчався, ходив на рибалку, спілкувався з друзями. Але раптом, через 12 років сталося непередбачуване: у січні, прямо на уроці в школі, у Богдана піднявся тиск і дуже заболіла спина. Обстеження підтвердило те, чого так боялася уся родина – рецидив. Хлопчика одразу відправили на тривале лікування.

Понад 4 місяці Богдан не втрачав бойового духу та мріяв про одужання. Але з приходом весни хлопчик у пригніченому стані… адже вдома його чекають маленькі братик і сестричка, друзі та рибалка з ними. А він вимушений бути у лікарні і терпіти болючі процедури…

Допомагає не здатися найзаповітніша мрія хлопчика – стати автомеханіком і байкером. А ще, познайомитися з мотоблогером, чиї відео дивиться вдень і вночі і проїхатись на його крутому байкові. Справа в тому, що Бодя дуже любить робити мопеди зі старих велосипедів. Поєднує запчастини з різних моделей і вигадує нові, ексклюзивні. Хлопець живе цим! Цьому він навіть ніде не вчився. До речі, до хвороби хлопець наполегливо готувався до вступу до технікуму на мотомеханіка.

Тепер увесь час у лікарні Богдан дивиться мотоблоги і мріє, що скоро і сам зможе «поганяти з вітерцем». На жаль, затяжні курси хімії поки що відтерміновують і цю мрію…


У сюжеті ТСН Бодя розповів, що постійно дивиться мотоблогерів, найулюбленіший – Vladislav Pavlovich. Хлопчик дуже мріяв зустрітися з самим Владом. І ця мрія здійснилася! Ми дякуємо нашим новим чарівникам Vladislav Pavlovich, Павлу Кардашу та Руслану Лисаку, що наполегливо шукали Богдана після сюжету ТСН і влаштували для нього справжнє свято – зі справжніми мотоциклами, екіпом і швидкістю - як каже Бодя – красотєнь! =)

Незабаром на Богдана чекав ще один неймовірний сюрприз! Історію хлопчика в ТСН побачив перший український мотомандрівник-одинак, що здійснив навколосвітню мандрівку - Валерій Кришень. І він одразу розповів феї проекту Лідії Таран про свій план здійснення мрії.

Чарівники Валерій Кришень, Євген Писарєв їі фея Лідія Таран лише за один день змогли занурити Богдана у справжній мотосвіт – від констрюювання байку до участі в етапі Чемпіонату України з шосейно кільцевих перегонів!
Як все відбувалося дивіться у двохсерійній історії ТСН: