Назад

Анастасія Пилипчук, 8 років

Діагноз:
Нейробластома заочеревинного простору із ураженням правої нирки
Мрія:
Мріє стати музикантом та мати синтезатор
2 особи
зробили внесок
300 грн.
зібрано з 12000 грн. необхідних
2.5%
Допомогти

Настуні 8 років, вона з села Заріччя Житомирської області. В жовтні 2014 року малечі поставили невтішний діагноз – нейробластома заочеревної порожнини. Після цього на дівчинку чекала боротьба за життя: 4 блоки хіміотерапії та складна операція з видалення нирки. Операція пройшла вдало, Настуня повернулась додому, та пройшла 9 блоків хімії в таблетках. Але після майже року ремісії стався рецидив, і дівчинці знову довелося пройти 4 блоки хіміотерапії, цикл високодозної хімії, та з’їздити на лікування до Польщі. Малеча дуже хотіла піти в школу, і на 1 вересня здійснилась її невелика мрія – вона дзвонила в дзвоник та відкрила новий навчальний рік. Але після того, як вона перехворіла на грип, її стан погіршився: лімфовузли збільшилися і батьки звернулися до лікарів. Взимку Настуню прооперували та видалили запалений лімфовузол. Після чергових аналізів лікарі підтвердили, що відбувся метастаз нейробластоми та необхідно продовжувати курси хімії. На лікування дитини погодилась клініка в Німеччині, і МОЗ виділить на це кошти.

Попри постійну боротьбу зі страшним захворюванням, Настуня дуже активна та комунікабельна дитина. Вона дуже хоче ходити до школи та спілкуватися з однолітками. Крім звичайної школи маленька мрійниця планує відвідувати музичну, адже вже точно визначилася, що хоче стати музикантом. Дівчинка любить співати, і хоче супроводжувати свій спів грою на музичному інструменті. Серед усіх музичних інструментів до душі їй припав синтезатор, гру на якому Настуня і хоче опанувати. В рідному селі дівчинка ходить до своєї подружки, в якої є піаніно, і вчиться грати на ньому. Одного разу в Інституті раку проводили свято, і дівчинка могла спробувати пограти на різних музичних інструментах, але майже весь час вона не відходила від синтезатора фірми YAMAHA.

На свій планшет Настя завантажила спеціальну програму, яка імітує синтезатор. Але понад усе вона мріє опанувати справжній музичний інструмент. Родина Настуні витрачає всі кошти на лікування дитини, тому не має фінансової можливості придбати їй омріяний синтезатор. Спеціально для нашого арт-марафону #МояДитячаМрія малеча намалювала улюблений музичний інструмент!

Через те, що Настуня так багато часу проводить в лікарні, їй дуже не вистачає невеликих дитячих радощів. Відтак, вона дуже хоче з’їсти смачнющої піци!

Настуня щиро вірить, що знайдуться Чарівники, які зможуть втілити її мрії, та дадуть натхнення вірити в дива!

Мрія Настуні здійснилася! Малеча разом з родиною приїхали оформлювати візи для лікування за кордоном, і тут на неї чекав справжній сюрприз. Чарівником для маленької мрійниці став співробітник 1+1 Данило Щестюк. Він був вражений мрією дівчинки і придбав їй омріяний синтезатор.

Вручити подарунок Данило вирішив до поїздки Настуні на лікування, щоб підтримати маленьку мрійницю в боротьбі за життя та подарувати незабутні емоції. Настуня не могла стримати радощів, коли побачила той самий синтезатор, який вона нещодавно зобразила на малюнку. Дякуємо чарівникові Данилу та віримо, що омріяний музичний інструмент стане першою сходинкою у видатному музичному майбутньому Настуні.

Малеча усю дорогу додому з нетерпінням чекала, коли вже зможе зіграти перші акорди на своєму синтезаторі!