Назад

Гліб Хуртепа, 4 роки

Діагноз:
Гострий лімфобластний лейкоз
Мрія:
Мріє стати поліцейським
1 особи
зробили внесок
100 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

Гліб уже дев'ять місяців в лікарні, але це не спиняє його активного і допитливого характеру. Хлопчина мріє одягнути чорну форму з кепкою, сісти на мотоцикл та патрулювати вулиці. Словом, стати справжнім поліцейським. Він вже приміряв на себе службову машину, адже його хрещений працює в поліції. Гліб упевнений, що варто одягнути на себе форму і отримати зброю, і тоді всі злодії боятимуться. А мотоцикл може бути й маленьким, щоб поміщатись у коридорі відділення, де хлопчик проходить лікування, щоб хвороба теж боялася.

У Гліба нещодавно був день народження, йому виповнилося 4 роки. До нього з привітаннями завітала команда проекту "Здійсни мрію" та голова національної поліції України Сергій Князєв. Він привіз хлопчику справжню поліцейську форму, пошиту на спецзамовлення. Разом із Глібом вони запустили кульки у небо, щоб мрія хлопчика - стати поліцейським, обов'язково здійснилась. Дорослі пообіцяли малюку, що докладуть усіх зусиль.


4 серпня, друга річниця Нацполіції была особлива! На Софійській площі високопосадовці, сотні поліцейських у формі, закордонні гості, журналісти, охорона, а також поліцейські машини, мотоцикли, велосипеди, коні... і єдина дитина - 4 річний хлопчик Гліб, який забажав стати поліцейським.

Малюк - підопічний проекту «Здійсни мрію», маленький пацієнт онковідділення Охматдиту. І для нього одного сьогодні організовано грандіозне здійснення мрії, бо хлопчику так потрібна наша велика підтримка та віра у щастя! Після десятків зустрічей та переговорів топ-чиновники внесли великі зміни в протокол події на Софійській площі заради одного Гліба та його мрії - стати поліцейським! У цей день одразу після гімну та привітань на величезну аудиторію сотень людей Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запросив Гліба, вдягнутого у справжню поліцейську форму, і вручив йому від імені всієї поліцейської родини іменний жетон! Зокрема, було сказано, що така мрія Гліба - це велика довіра до Національної поліції, яку треба виправдати!

Під вибух оплесків щасливого хлопчика чекав ще один сюрприз - Президент України особисто підсадив Гліба на мотоцикл для патрулювання сусідньої вулиці з увімкненими сигнальними вогнями! Це справжня доросла посвята до Національної поліції!

Це вибух вражень! Мама розчулена: «Світ не без добрих людей. Щиро дякую. Для нього це буде пам'ять на все життя. Тепер, думаю, він буде поліцейським точно».

«Я дуже хотів покататися на мотоциклі з мигалками! Так, я щасливий! - каже Гліб.

«Як надихнути чотирирічного хлопчика і далі боротися з хворобою, вірити в дива, вірити в краще життя? Треба здійснити мрію, об’єднати багатьох людей, щоб малюк та його батьки побачили, який навколо добрий світ і добрі люди, щоб вони відчули, що все можливо, не треба здаватися. Ми звернулися до Національної поліції, нам допомагало багато людей, це десятки зустрічей і перемовин, і разом з мамою та усіма нам вдалося зробити сьогодні неймовірне!» - каже Лідія Таран.

Напередодні у День народження Гліба 23 липня привітати хлопчика у лікарню приїхав особисто Головний поліцейський країни Сергій Князєв з подарунками – поліцейською формою з кепкою, пошитою на спецзамовленням, конструктором-поліцейським містечком, кульками та запрошенням взяти участь в урочистій події другої річниці Дня Національної поліції. І це сталося!

Вперше маленька дитина стала героєм такої грандіозної події! До останнього ніхто не знав, чи відпустять лікарі Гліба на велике святкування. Медики офіційно не забороняли, проте відверто казали, що шанси Гліба потрапити на свято були мізерні. Але дива є!

Вже за кілька днів на хлопчика чекає суха хімія – опромінення. Проте ми знаємо, що в нього тепер є великий заряд радості, щоб мати більше наснаги боротися з хворобою.

Дивіться подробиці здійнення цієї великої мрії маленького хлопчика у двосерійному сюжеті ТСН: