Назад

Анастасія Склярова, 5 років

Діагноз:
Альвеолярна рабдоміосаркома з ураженням перекарду та діафрагми серця; гепатит С; синдром Фанкони
Мрія:
Мріє стати Попелюшкою
4 особи
зробили внесок
1600 грн.
зібрано з 90000 грн. необхідних
1.78%
Допомогти

Насті 5 рочків, вона з села Красне Перше Київської області. У червні 2017 року вона захворіла на ангіну, але після лікування стан дівчинки не покращувався. Під час обстеження УЗД було виявлено пухлину в ділянці серця, стан дівчинки був критичний. Настю терміново направили в Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, де їй зробили операцію з видалення пухлини, під час якої у неї на 40 хв. зупинилося серце. Його завели прямим масажем.

Три доби дівчинка була підключена до апарату штучного дихання, а потім серце повноцінно запрацювало. Мама Насті вважає, що це її другий день народження. Незважаючи на те, що вона ще зовсім маленька, дівчинка мужньо бореться за своє життя. Вона лікується у Національному інституті раку, де було встановлено діагноз – злоякісна пухлина з ураженням діафрагми серця. Дівчинка пройшла багато курсів хіміотерапії, а також променеву терапію в Центрі томографії у Кропивницькому і увійшла в ремісію. Але внаслідок хіміотерапії у неї розвинулась хвороба нирок і гепатит С. Днями стало відомо, що у дівчинки стався рецидив, і прогнози лікарів невтішні…

Попри таку складну боротьбу, маленька мрійниця залишається веселою та активною дівчинкою. Вона дивиться улюблені мультики Disney про принцес і сама мріє стати принцесою. Їй дуже подобається Попелюшка, тому вона хотіла б перетворитися саме на неї, приїхати на бал у чарівній кареті з білими конями, де її зустріне принц з білими трояндами.

Малечу зачаровує казкова історія Попелюшки, з якої трапилось стільки див. Настя вірить, що з нею також станеться диво, і вона потрапить в казку. Дівчинка сподівається, що у неї, як і в Попелюшки, з’явиться чарівна Фея і здійснить її мрію!