Назад

Анастасія Склярова, 5 років

Діагноз:
Альвеолярна рабдоміосаркома з ураженням перекарду та діафрагми серця; гепатит С; синдром Фанкони
Мрія:
Мріє стати Попелюшкою
5 особи
зробили внесок
1800 грн.
зібрано з 90000 грн. необхідних
2%
Допомогти

Насті 5 рочків, вона з села Красне Перше Київської області. У червні 2017 року вона захворіла на ангіну, але після лікування стан дівчинки не покращувався. Під час обстеження УЗД було виявлено пухлину в ділянці серця, стан дівчинки був критичний. Настю терміново направили в Центр дитячої кардіології та кардіохірургії, де їй зробили операцію з видалення пухлини, під час якої у неї на 40 хв. зупинилося серце. Його завели прямим масажем.

Три доби дівчинка була підключена до апарату штучного дихання, а потім серце повноцінно запрацювало. Мама Насті вважає, що це її другий день народження. Незважаючи на те, що вона ще зовсім маленька, дівчинка мужньо бореться за своє життя. Вона лікується у Національному інституті раку, де було встановлено діагноз – злоякісна пухлина з ураженням діафрагми серця. Дівчинка пройшла багато курсів хіміотерапії, а також променеву терапію в Центрі томографії у Кропивницькому і увійшла в ремісію. Але внаслідок хіміотерапії у неї розвинулась хвороба нирок і гепатит С. Днями стало відомо, що у дівчинки стався рецидив, і прогнози лікарів невтішні…

Попри таку складну боротьбу, маленька мрійниця залишається веселою та активною дівчинкою. Вона дивиться улюблені мультики Disney про принцес і сама мріє стати принцесою. Їй дуже подобається Попелюшка, тому вона хотіла б перетворитися саме на неї, приїхати на бал у чарівній кареті з білими конями, де її зустріне принц з білими трояндами.

Малечу зачаровує казкова історія Попелюшки, з якої трапилось стільки див. Настя вірить, що з нею також станеться диво, і вона потрапить в казку. Дівчинка сподівається, що у неї, як і в Попелюшки, з’явиться чарівна Фея і здійснить її мрію!


У липні 2019 мрія Настуні здійснилася! І все було саме так, як вона мріяла! У одному зі столичних салонів краси дівчинка перевтілилась у справжню Попелюшку – кришталеві черевички, блакитна сукня, чарівна паличка і діадема – все, як у принцеси з мультику!


В такому казковому образі дівчинка, разом з мамою та Хрещеною Феєю, Нелею Шовкопляс, поїхали на бал до чарівного замку, яким став Київський Театр Ляльок.


А там їх вже чекали придворні дами, одягнені в дивовижні сукні, та їх кавалери.


Вони провели маленьку красунечку до її трону, аж раптом відчинились двері і з замку вийшов принц – Олег Винник з розкішним букетом троянд!


Після першої зустрічі, принц з принцесою сіли на трон і розмовляли, не помічавши нікого навколо!


Аби Настуня не стомилась, Олег він взяв її на руки і повів гуляти замком.Розповідав історію кожного ляльки, яку двоє путівників зустрічали на своєму шляху. Про лицаря Дон Кіхота і його вірного слугу Санчо Пансу, про царя Салтана, Вінні Пуха і його друга, ослика Іа.

Настуня лише вказувала пальчиком і будь-які двері відразу відчинялись. Одна з таких дверей привела їх на сцену.
Не випускаючи Настуню з рук, Олег почав співати її улюблену пісню - «Вовчиця», а дівчинка підхопила.Прогулянка завершилась фотосесією з усіма придворними, Хрещеною Феєю, принцом та матусею Насті, яка весь час була поряд. Настуня поїхала з палацу з подарунками.


Цей казковий день точно запам’ятається маленькій мрійниці. Відтепер вона твердо знає, що МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ і диво обов’язково трапиться з нею ще не раз. А ми дякуємо всім Чарівникам та Олегу Виннику за допомогу у втіленні цієї мрії


Минуло півтора роки, як ми здійснили мрію Насті. Спогади про цей день та чарівну дівчинку назавжди залишаться у наших серцях та серцях усіх чарівників. Це було свято радості для мрійниці, а також усіх присутніх. Фея Неля Шовкопляс та принц Олег Винник опинилися в казці нашої Насті та неодноразово наголошували, які вони щасливі, що познайомилися з нею, та вдячні за ті емоції, які подарувала їм принцеса.

09.02.2021 Настя стала янголом...

Ми висловлюємо свої найглибші співчуття рідним та близьким дівчинки.

Мама Насті - Галина - вдячна за втілення мрії донечки. Здійснення мрії зробило маленьку щасливішою та подарувало найпозитивніші емоції. Попри прогнози лікарів, Настуня прожила більше щасливих днів.

У нашій пам’яті назавжди залишиться усмішка нашої Попелюшки.

Встигайте здійснювати мрії дітей, які борються за життя. Даруйте диво тим, хто цього потребує!