Назад

Фаїна Коваль, 8 років

Діагноз:
Множинні вроджені вади розвитку
Мрія:
Мріє стати пожежницею
11 особи
зробили внесок
4150 грн.
зібрано з 13000 грн. необхідних
31.92%
Допомогти

Фаїнці 8 років, вона з невеликого села Облапи на Волині. З народження у дівчинки множинні вади розвитку, тому все дитинство вона провела в лікарнях. В 2013 році в малечі виявили пухлину біля копчика, яку успішно прооперували в Охматдиті. Після операції Фаїнці доводилось часто лежати так, щоб ніжки були вище рівня голови, і через погану циркуляцію крові в ніжках лікарі хвилювалися, що в неї будуть проблеми з пересуванням. Але дівчинка мужньо пройшла через довготривалу реабілітацію та навчилася ходити заново. Після операції у Фаїнки почалися проблеми з сечовим міхуром та нирками. Кожного року дівчинка має проходити обстеження та лікування в столичному Інституті урології та Охматдиті. Через такий важкий діагноз Фаїнка позбавлена багатьох дитячих веселощів: не може купатися у воді або їздити на велосипеді.

Попри хворобу Фаїнка дуже весела та позитивна дівчинка. А ще, вона має дуже незвичну мрію! Фаїнка мріє стати справжнім пожежником та рятувати від вогню людей та тваринок. Вперше справжню пожежу вона побачила ще зовсім маленькою. Дівчинка була в захваті від пожежників, які приїхали та потушили страшне полум'я. Фаїнка хотіла б проїхати на справжній пожежній машині та побачити пожежну частину. Батьки водили дівчинку в пожежну частину в селі, і це дуже вразило малечу. На Новий рік маленька мрійниця попросила костюм пожежника та розіграла невелику виставу, де уявно тушила пожежу!

Є у Фаїнки ще одна мрія: відвідати справжній океанаріум. Малечі колись подарували акваріум і вона полюбляла спостерігати за рибками в ньому. А одного разу дівчинка сказала, що хоче відвідати велетенський акваріум з безліччю рибок у ньому. Через хворобу дівчинці не можна плавати та купатися, але вона дуже мріє побачити справжній водний світ на власні очі.
Фаїнка щиро вірить, що знайдуться Чарівники, які допоможуть здійснити її мрію!