Назад

Владислав Богомазов, 8 років

Діагноз:
муковісцидоз
Мрія:
Мріє стати пожежником
8 особи
зробили внесок
3000 грн.
зібрано з 3000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Владислав вчиться у другому класі на надомному навчанні. Школу хлопчик не може відвідувати через задишку і постійні інгаляції. У нього - муковісцидоз. Дитина "прив'язана" до інгалятора - щодня у нього по 8 інгаляцій, постійно приймає креон.

Але хлочина не здається і бореться. Вчиться, цікавиться новим. Улюблений предмет Владислава - математика. Вільний час займає складанням конструкторів пожежних машин, пожежних частин. Одного разу Владік відвідував головне управління пожежної частини у Харкові, де йому подарували каску пожежника. Відтоді його мрія - стати пожежником. За словами хлопчика, вони сміливі, сильні, рятують людей і тварин. Він часто вдягає уніформу і в своїх іграх уявляє себе вогнеборцем. Владислав каже, "щоб підготуватись до цієї професії я роблю вправи, дихаю інгалятором, боксую грушу. Я не просто люблю пожежників, моє серце їх любить", - каже дитина.


Маленький мрійник намалював свою мрію


На День народження хлопчика ДСНС у Харківській області зробили йому особливий подарунок. Владик завітав до історичної пожежної частини №3, каланчі - наглядової вежі при пожежній частині, та до скверу пожежного, де майбутні вогнеборці дають присягу. Але головний сюрприз чекав маленького мрійника попереду, адже наша Фея Лідія Таран та команда Чарівників підготували для Владика мандрівку до Києва! На вокзалі його зустріла справжня рятувальна машина, на якій хлопчик катався містом і приїхав до пожежної частини. Там для нього провели захопливу екскурсію у музеї пожежної техніки, вдягли форму і посадили за кермо величезної пожежної машини. Маленький мрійник не стримував емоцій та уявляв себе справжнім пожежником. Увесь час він із захватом повторював, що це найщасливіший день у його житті!

Та на цьому пригоди в Києві не завершились. Далі Владик відвідав фестиваль “Ігри вогнеборців”. Він катався на рятувальному мотоциклі та став єдиною дитиною, що пройшла лабіринт вогнеборця, який дозволяє відчути все, що доводиться робити рятувальникам під час пожежі. Наш юний вогнеборець навіть отримав за це медаль та подарунки! Увесь день хлопчик не приховував захвату від того, що його мрія здійснилася. Посмішка не сходила з його обличчя, і він пищав, співав, танцював та стрибав від радості. А на питання “Ким ти хочеш стати в майбутньому?”, Владик з впевненістю каже: “Я стану пожежником та буду рятувати людей!”. Дякуємо Оболонському Районному Управлінню ГУ ДСНС України в м. Києві, ДСНС України, та Добровольці-вогнеборці за те, що стали чарівниками для маленького мрійника!


Про історію маленького мрійника Владика розповіли в газеті "ФАКТЫ"