Назад

Єва Шкулка, 5 років

Діагноз:
гліома хіазми зорових нервів
Мрія:
Мріє стати принцесою, навчитися музиці та мати планшет
65 особи
зробили внесок
16600 грн.
зібрано з 53000 грн. необхідних
31.32%
Допомогти

Єва народилася здоровою дитиною 1 серпня 2013 року. Коли їй було всього півроку, батьки помітили, що у неї почало бігати праве око. Після обстеження діагноз виявився невтішним - гліома хіазми зорових нервів.

Родина Єви переїхала до Києва з тимчасово окупованої території, з міста Антрацит Луганської області. У 2014 році вони пройшли обстеження в Інституті нейрохірургії, після якого лікарі порекомендували спостерігатися кожні півроку. Три роки дівчинка росла, і пухлина її не турбувала. Однак, у 2017 році вона збільшилася вдвічі, внаслідок чого дитина була терміново госпіталізована в Національний інститут раку. Після проведення12 хіміотерапій у Єви з’явилася гідроцефалія. Дівчинка перенесла дві операції, їй встановили резервуар Оммайя в кісту пухлини. І далі призначили хімію.

Але наразі хіміотерапія не допомагає, пухлина прогресує. За словами лікаря, видалити її неможливо, оскільки вона зачіпає зорові нерви, і після операції дитина може зовсім осліпнути. Лікарі призначили IMRT - променеву терапію. Зробити таку процедуру в Україні можна тільки у м. Кропивницькому або ж за кордоном. Це великі витрати, батьки не мають коштів, оскільки всі зароблені татом гроші ідуть на лікування донечки.

Єва щодня втрачає зір, вона бачить не далі, ніж на відстані руки, тому не може повноцінно гратися з дітками. Відтак вона мріє про планшет, який може стати для неї єдиною розрадою між хіміотерапією. Зараз вона позичає телефони та планшети в сусідів по лікарні – і це для неї вікно в кольоровий світ мультиків про улюблених принцес: Попелюшку, Білосніжку, Рапунцель. І, як кожна маленька дівчинка, вона мріє, коли виросте, також стати принцесою. Але оскільки їй не можна навантажувати зір, Єва любить слухати музику і в майбутньому хоче стати музикантом.

Ми щасливі поділитися, що Єва розпочала свої заняття музикою! Здається, їй сподобалося!

Вчителем Єви стала неймовірна дівчина Анна, учасниця сучасного молодого українського гурту «Тіміган».
Нещодавно ви могли їх бачити у Сніданок з 1+1:

Попереду ще багато уроків, напрацювань, вивчення нот і їх звучання, але маленька Єва вже крокує до своєї мети.

А на початку травня ще одна частинка мрії Єви здійснилася!

Напередодні курсу хіміотерапії, аби підтримати дівчинку, чарівники Здійсни мрію подарували їй омріяний планшет. А Єва не розгубилася і одразу ж увімкнула на ньому мульт! (Лікар дозволив, якщо з обмеженнями по часу для мультиків, і якщо слухати музику на ньому - в навчальних цілях)

Тож шлях до омріяного розпочався, слідкуємо за її успіхами разом!

Щоб підтримати дівчинку під час хіміотерапії наші Чарівники зробили для неї приємний сюрприз - ляльку Рапунцель та набір для дитячої творчості. Маленька мрійниця дуже зраділа такому подарунку, адже тепер у неї в друзях є казкова принцеса!


Нашій феї Лідії Таран маленька мрійниця розповіла, що хотіла б мати таке ж довге волосся, як і в її ляльки Рапунцель. Тоді розпочалась ретельна підготовка до втілення головної мрії малечі - стати справжньою принцесою. Завдяки Чарівникам, які перераховували кошти для здійснення мрії Єви, для дівчинки придбали сукню точнісінько, як і в її улюбленої Рапунцель, чарівники подарували рожеві черевички, та найголовніше - красиву біляву перуку з довгим волоссям. Для Єви стало величезним сюрпризом те, що для неї підготували Чарівники. Тому одного дня, після обстеження в лікарні, Єва з батьками вирушила на прогулянку.

Коли вони зайшли до салону краси Кіка стайл, де малечу вже чекала наша фея Лідія Таран, дівчинка навіть розгубилася від несподіванки. Та коли побачила омріяну сукню Рапунцель, одразу ж захотіла приміряти. Далі не неї чекав легкий макіяж та красива зачіска від Чарівниць салону краси.

Проте малеча досі не здогадувалася, що ж на неї чекає далі, та до чого всі ці приготування. Тим часом у президентському залі офіційних приймань кипіла робота - створення справжньої історичної реконструкції балу. Задля однієї маленької дівчинки працювали півсотні дорослих: професійний оркестр, артисти театру Лесі Українки.

Біля салону краси Єву чекала карета з упряжкою. Її подорож у світ казки розпочалася! Єва на кареті приїхала до палацу.

Під звуки фанфар майбутня принцеса зайшла червоним хідником до палацу. З-поміж придворних гостей, Єву зустрів казковий принц - Макар, з яким дівчинка познайомилася в Інституті раку.


Він запросив дівчинку до тронної зали та закружляв у вальсі. Після цього Макар відвів Єву до королівського трону. Урочиста церемонія коронації маленької принцеси розпочалась під гучні оплески гостей.

Але на цьому сюрпризи не скінчилися! Принц Макар подарував Єві святкову сукню улюбленого кольору дівчинки - червоного. І вже у новому вбранні, принцеса продовжила святкування. Макар - Євині очі, тримає її в курсі всього, що відбувалося на паркеті.

І нарешті танець з головним принцем - татом. Збулася і його мрія - чи не вперше за два роки побачити свою дівчинку радісною.

Єва не може стримати посмішки, адже її мрія стати принцесою здійснилася! Вона опинилась на справжньому балу у великому палаці, поруч зі своїм принцом та королівськими підданими. Усі вітали малечу та раділи разом з Євою, дивлячись на її щирі дитячі емоції.

Саме час для спільного фото. Усі, хто робив для неї це свято, не вміщаються в одному кадрі. А головна фея Лідія Таран дарує маленькій принцесі чарівну паличку. Про що мріяти тепер і що начаклувати, Єва вже вирішила: "Хочу, щоб я скоріше одужала". Дякуємо усім Чарівникам, які допомогли створити незабутню казку для Єви!