Назад

Влад Дріщук, 13 років

Діагноз:
ДЦП
Мрія:
Мріє стати професійним фотографом та мати власний фотоапарат
29 особи
зробили внесок
3100 грн.
зібрано з 25830 грн. необхідних
12%
Допомогти

Владу Дріщуку 13 років. У хлопця ДЦП. Йому складно говорити, ходити та писати. У Влада порушена мілка моторика рук, і це суттєво ускладнює йому життя. Щоб не відставати від своїх однолітків, Влад навчився швидко працювати на планшеті, адже його почерку вчителі не розуміють.

Попри усі складнощі, Влад мріє стати професійним фотографом та мати власний фотоапарат. Хлопчик сам знайшов фотогурток, де вчиться робити якісні знімки. Вдома робить фото на телефон, але розуміє, що досягти успіху у професії з такими інструментами буде складно.

Побувавши в гостях у Влада, ми попросили для нього фотоапарат і дали змогу по фотографувати. Найбільше хлопцю подобається дивитися на знімки та бачити емоції своїх героїв та різноманіття кольорів природи.

А ось і його роботи:Поки що Влад самостійно збирає кошти на свій перший фотоапарат. Щодня відкладає з тих грошей, які мама виділяє на обіди в школі. Вже встиг назбирати майже 2000 грн. Для досягнення цілі потрібно ще мінімум 18 тисяч гривень.


Мрія Влада наздогнала його на початку листопада. Одного дня він опинився просто у епіцентрі сюрпризів. З самого ранку він - у професійній фотостудії. Поруч із ним відомий український фотограф Вадим Яцун (Yatsun Vadim), а в руках…нарешті професійний фотоапарат! Хлопець вперше мав шанс спробувати професійну техніку.
Відомий столичний фотограф, який дізнався про мрію цього хлопця, став його куратором на шляху до омріяної професії. Цього дня на Влада чекали 1,5 години теоретичних знань від чарівника Вадима Яцуна у оточенні високотехнологічного обладнання… і це ще не все.

Продовження пригод чекали на нашого Влада на виставці #PhotoKyiv. Фотороботи вражають, а з поясненнями професіонала і зовсім оживають. Дякуємо Вадиму Яцуну за цю екскурсію і за щасливі очі нашого героя!

На цьому сюрпризи не скінчилися. Наступного дня його чекало практичне заняття у професійній фотостудії за участі моделі та фантастичного викладача Вадима Яцуна! Теорія перейшла в практику, а градус серйозності все вище. Ніяких поблажок, ніяких підказок - відтепер Влад був головним на фотомайданчику і саме він відповідав за результат фотозйомки.

Попереду у Влада багато роботи і завдань від майстра. Але окрім саморозвитку і відпрацювання навичків - найголовніший сюрприз. Дочекайтеся подробиць вже незабаром.