Назад

Ігор Перебзяк, 13 років

Діагноз:
ДЦП, спастична диплегія, паралітичний підвивих стегон, спастичний тетрапарез
Мрія:
Мріє стати професійним гравцем бочча
6 особи
зробили внесок
800 грн.
зібрано з 25000 грн. необхідних
3.2%

Ігорю 13 років, він з села Солотвино Закарпатської області. В хлопчика ДЦП, він не може самостійно пересуватись: вдома Ігор намагається ходити з ходунками, але на вулиці може долати відстані лише на візку. Дитині робили декілька складних операцій через деформацію стоп та підвивих стегон. Хлопчик має постійно їздити в реабілітаційні центри та розробляти м’язи.

Попри діагноз, Ігор займається легкою атлетикою і навіть зайняв призове місце на змаганнях в Мукачево. Також хлопець займається іпотерапією -лікування, засноване на взаємодії людини зі спеціально навченим конем. Ігор хоче вести активний спосіб життя та займатись спортом. Він розробляє руки на спеціальних тренажерах для людей з інвалідністю. Справжньою відрадою для душі та справою, на яку Ігор не жалкує часу, стала гра на точність - бочча. Ця гра входить в програму паралімпійських ігор. Спочатку вона була створена для реабілітації людей з ДЦП, а пізніше в неї стали грати і з іншими важкими захворюваннями. Хлопчик має витримку та бажання перемогти, як справжній Чемпіон. Крім занять спортом, він старанно вчиться, і намагається бути відмінником.

Двічі на тиждень батьки відвозять Ігоря в Ужгород та Мукачево для тренувань бочча. Хлопчик грає в бочча як індивідуально, так і в команді. Він вже ставав переможцем бочча на змаганнях у Львові, Мукачево та Ужгороді. Щоб він не зупинявся, благодійники колись подарували йому набір напівпрофесійних м’ячів для гри. Але майстерність хлопця росте і, аби брати участь в змаганнях з бочча, йому потрібні власні професійні м’ячі. Так юнака запросили на змагання з бочча в Одесі влітку, але кожен учасник має сам забезпечувати себе м’ячами. Виробляють такі м’ячі лише за кордоном і зібрати на це кошти родина не в змозі. Крім цього Ігорю необхідно покрити вартість проживання в Одесі на тиждень під час проведення чемпіонату.

Спеціально для нашого арт-марафона #Моядитячамрія Ігор сам намалював малюнок своєї мрії, на якому він вже здобув перемогу на Паралімпіаді з бочча!

Ігор щиро вірить, що знайдуться Чарівники, які допоможуть йому стати професійним гравцем бочча!


Мрія Ігоря почала здійснюватися! Завдяки пожертвам Чарівників, нещодавно ми передали Ігорю омріяний комплект професійних м’ячів для гри в бочча. Хлопчик був щасливий, адже тепер він зможе стати ближчим до своєї мрії - стати професійним гравцем бочча. Ігор вже почав тренуватися з новими м’ячами перед змаганнями з бочча в Одесі. Слідкуємо за успіхами юного Чемпіона!

Мрія нашого Ігоря здійснилася! Завдяки благодійним пожертвам вдалося забезпечити проживання Ігоря з мамою на час проведення 6-го Чемпіонату України з бочча в Одесі! А трішки раніше хлопчик отримав омріяні м'ячі бочча, які нам також вдалося придбати за кошти, які ви перераховували на рахунок Ігоря на нашому сайті. На Чемпіонаті хлопець показав чудові результати, хоча й дуже хвилювався, адже він вперше на грі такого рівня. Попереду в Ігоря - змагання за Західний кубок з бочча, і ми бажаємо йому тільки перемог! Ігор щасливий, і тепер має ще більше наснаги та сил, аби одного дня стати Паралімпійським призером!