Назад

Рустам Тимошенко, 15 років

Діагноз:
Дистрофічна форма бульозного епідермоліза
Мрія:
Мріє стати програмістом та мати вівчарку
18 особи
зробили внесок
1900 грн.
зібрано з 52080 грн. необхідних
3.65%
Допомогти

Рустаму п'ятнадцять років. Він народився з пошкодженою шкірою, все тіло було як одна суцільна рана. У хлопчика важка форма буллезного епідермоліз. Це генетичне захворювання, при якому шкіра настільки беззахисна, що будь-який дотик пошкоджує її, викликаючи сильний біль. Все тіло хлопчика покрито болючими ранами, пальці на руках і ногах зрощені, язик наполовину приріс до піднебіння. Спосіб захистити тендітного «метелика» є. Для цього потрібні спеціальні пластирі, які НЕ влипають в рани, м'які бинти і мазі для обробки ран. Але коштують вони дуже дорого. Щомісяця на лікування Рустама сім'я Тимошенко витрачає більше 20 тисяч гривень, складність хвороби вимагає великих коштів для лікування. Крім того, двічі на рік йому потрібно лягати в лікарню і хоча б раз на рік приїздити до санаторія. Грошей на все просто не вистачає. До того ж, у Рустама ще є менша сестричка, яку батькам теж треба ростити і ставити на ноги.

На обробку ран, перев'язки Рустаму йде близько чотирьох годин щодня. Процедура хвороблива, важка, хлопчик часто скрикує. Якщо не бинтувати пальці, вони почнуть зростатися. Якщо не обробляти рани, вони будуть гноїтися і кровоточити.

Рустам - дуже розумний хлопчик. З першого по сьомий клас він закінчив з відзнакою. Як у будь-якої дитини, у нього є мрія. Він хоче стати програмістом і вже робить перші кроки назустріч мрії - створив кілька пробних веб-сайтів, один з яких навіть продав, аби мати можливість придбати квитки на виставку мотоциклів.