Назад

Назарій Біляшов, 15 років

Діагноз:
Остеосаркома лівої стегнової кістки
Мрія:
Мріє стати програмістом та побувати у Нью-Йорку
7 особи
зробили внесок
1400 грн.
зібрано з 110000 грн. необхідних
1.27%
Допомогти

Назару 15 років. У серпні 2017 року він відчув біль у лівій нозі. Місцеві лікарі-ортопеди констатували дефіцит кальцію, але згодом виявилося, що це пухлина. Хлопчика направили на обстеження в Інститут раку у Києві, де в кінці грудня встановили діагноз - остеогенна саркома лівої стегнової кістки. І саме на Новий рік Назар почав приймати хіміотерапію. Вже навесні він переніс операцію з ендопротезування, після якої проходить 5-й блок хімії.

У Назара 8 років тому в автокатастрофі загинув тато, тому хлопчик залишився єдиним чоловіком у сім’ї. Він мріє швидше одужати і освоїти професію програміста, аби допомагати родині фінансово. За словами мами, хлопчик з дитинства цікавився комп’ютерами, швидко їх опановував і схоплював «на льоту» все, що з ними пов’язано.


Назарові подобається американська ІТ-компанія EPAM Systems. Це найбільший світовий виробник програмного забезпечення. Її відділення представлені в 25 країнах світу, зокрема і в Україні. Назар мріє побувати в офісі компанії у Києві чи Вінниці, а також у Нью – Йорку, аби подивитися, як впроваджуються передові IT –технології у різних сферах життя.

«У майбутньому я хотів би бути частиною команди EPAM Systems, але для цього мені ще потрібно багато вчитися, аби стати справжнім професіоналом у сфері IT, навчитися створювати комп’ютерні програми, редактори, ігри, а також сайти», - поділився з нами своєю заповітною мрією хлопчик.


Зараз Назар у лікарні дивиться відеоуроки в YouTubе, поки що вивчає основи програмування самостійно, але він прагне потрапити на спеціальні курси, а після закінчення школи вступити до вищого навчального закладу за цією спеціальністю.

Також він не забув свою дитячу мрію - політати на повітряній кулі. Назар сподівається, що його Чарівники знайдуться. А ще хлопчик намалював свою мрію.