Назад

Костянтин Бурлака, 11 років

Діагноз:
Складне генетичне захворювання
Мрія:
Мріє стати шеф-кухарем і зустрітися з Русланом Сенічкіним
Допомогти

Кості 11 років. Він мешкає в смт Братське Миколаївської області. В хлопчика складне генетичне захворювання. Аби боротися з хворобою, Костя щодня приймає багато ліків і проходить складні процедури. Лікарі мають контролювати навіть незначні зміни у здоров’ї хлопчика, тому від самого народження, кожні два-три місяці він лягав на тижневе обстеження в Києві в Охматдит.

Не думати про хворобу хлопчику допомагає захоплення – кулінарія. Як розповідає мама, з самого дитинства син хотів допомагати їй на кухні. І магія кулінарії настільки захопила його, що він вже у такому малому віці став шеф-кухарем для власної сім’ї. Але з-поміж усіх страв, найбільше Костя полюбляє готувати солоденьке. Хлопчик вже має свою фірмову страву: круасани з шоколадом або з варенням. Його кулінарна бібліотека постійно поповнюється книжками та каталогами з рецептами, якими Костя балує усю родину. Ранок хлопчика починається з перегляду Сніданку з 1+1, а саме кулінарної рубрики з Русланом Сенічкіним. Костя вже багато чому навчився у свого кумира.
Та вже понад 8 місяців хлопчик знаходиться на постійному лікуванні, далеко від рідних. Пригнічує настрій хлопчика ще й те, що у лікарні немає кухні, де він би міг займатися улюбленою справою і готувати круасани.

Тепер, знаходячись у Охматдиті хлопчик малює свою мрію – стати поваром, розпитує у медсестер їхні «коронні страви» та просить у друзів смартфон, аби подивитися ще один випуск кулінарної рубрики Руслана Сенічкіна.

У майбутньому хлопчик прагне стати відомим шеф-кухарем і відкрити власний ресторан, де буде радувати відвідувачів смачненьким. Свою мрію для нашого арт-марафону #МояДитячаМрія Костя малював двічі - на арт-стіні #МояДитячаМрія та майстер-класі арт-феї проекту, відомої британської ілюстраторки Еліни Елліс.

Костя мріє зустріти Руслана Сенічкіна, який проведе його на професійну кухню та розкриє кулінарні секрети!


Саме Руслан Сенічкін помітив історію хлопчика на сайті проекту і вирішив стати для нього Чарівником. Аби втілити заповітну мрію дитини – стати справжнім шеф-кухарем – зірковий телекулінар об’єднав режисерів, сценаристів, продюсерів та знімальну групу. До справжньої змови долучилися викладачі «Школи супергероїв» ОХМАДТИДу. Зранку вони сказали хлопчику, що везуть його на незвичний урок інформатики. Але опинилися вони не в школі, а у офісі 1+1. Тут він зустрівся з ІТ-фахівцями, які розповіли про цікавинки своєї професії. Після цього Костя був впевнений, що повернеться в лікарню, але натомість потрапив до студії Сніданку з 1+1. А там на нього чекав кумир, і по сумісництву Чарівник, Руслан Сенічкін.

Костя був вражений від усього, що відбувалося: «Я дуже вірив, що моя мрія здійсниться! Намалював аж три малюнки! У моїх друзів з палати також вже здійснювалися мрії. Але щоб так круто! Це просто вааау! Руслан мені все-все показав на своїй кухні - крутий холодильник, плиту і дав включити модну духовку!»

Руслан одразу сказав, що сьогодні вони готуватимуть за рецептом малого. Тоді Костя відчув себе справжнім шеф-кухарем і з захватом взявся за улюблену справу. Коронне блюдо мрійника – круасани з варенням та шоколадом.

Ми з Костею вигадали чудернацьку назву для його страви. Тапер круасани/рогалики офіційно називаються «моргалики»! Саме «моргалики» і готували з моїм новоспеченим дружбаном Костею! Він крутий малий, однозначно має хист до кулінарії і точно любить готувати! Коли Костя потрапив на Сніданківську кухню – у нього очі загорілися!» - поділився Руслан Сенічкін.

За дружньою бесідою, два кулінари замісили тісто для смаколиків. Юний мрійник напам'ять знав послідовність процесів та складники страви. Собі для начинки Костя обрав яблучне варення, а Руслан надав перевагу шоколаду. Та коли «моргалики» відправилися у духовку - фантастичний запах огорнув студію. Тим часом Руслан розпитував Костю, про улюблені страви, мрії та плани на майбутнє.

Випічка вдалася надзвичайно смачною. Фірмові «моргалики» від Кості сподобалися навіть найвибагливішому критику – незмінному ведучому Руслану Сенічкіну: «Костя виконав надскладну місію – приготував самчну страву на незнайомій кухні! І це при тому, що на кухну він не був вже понад 9 місяців – пока знаходиться у лікарні. Та малий не розгубився, керував процесом і покроково пояснював, що за чим потрібно робити. У Кості все вдалося, бо дуже сильна його мрія!»

Під новорічною ялинкою на Костю чекав ще один сюрприз - фартух з його ім'ям, як у справжніх шеф-кухарів.

Малий мрійник був так захоплений дивами, які з ним відбуваються, що вирішив розділити свої емоції з іншими - всі приготовані смаколики Костя забрав з собою у лікарню, аби пригостити друзів.