Назад

Анастасія Сатарова, 12 років

Діагноз:
Хронічна ниркова недостатність 5 ст.
Мрія:
Мріє стати ветеринаром і мати пухнастого котика
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 4000 грн. необхідних
0%
Допомогти

Насті 12 років. Вона живе в селі Курінь Бахмацького району Чернігівської області. Дівчинка народилася здоровою дитиною, але коли їй було 6 рочків, їй стало зле, піднялася висока температура, її забрала швидка допомога в реанімацію в Чернігові. Під час УЗД було виявлено, що права нирка не візуалізується. Після цього її направили в Охматдит у Києві, де лікарі констатували діагноз- хронічна ниркова недостатність 5 ст.

Наразі дівчинка постійно перебуває в лікарні і тричі на тиждень проходить гемодіаліз. Її родина збирає кошти на операцію з пересадки нирки, і усі члени сім’ї - мама, вітчим, бабуся і дідусь - готові віддати Настуні свою нирку.

Дівчинка навчається у 6 класі. Щодня з 8 до 14 години Настя відвідує заняття в учбовому класі та Школі супергероїв, яка нещодавно відкрилася у лікарні, аби не відставати від своїх однолітків. А після уроків вона занурюється у світ тварин, яких дуже любить. Наша героїня постійно дивиться в YouTube канали «Вуса, лапи, хвіст» та «Порятунок тварин» і вчиться, як потрібно рятувати тварин, надавати їм першу допомогу, обробляти рани.

За словами мами, ще з раннього дитинства Нася підбирала на вулиці маленьких котиків і собачок, приносила їх додому, годувала і доглядала за ними. У 8 років вона вперше почула слово «ветеринар» і почала активно цікавитися цією професією. А вже у 10 років вона твердо вирішила, що хоче стати ветеринаром, лікувати та допомагати тваринам, які не мають породи, але мають душу, адже вона цінніша за будь – який родовід.

«Ми повинні любити тваринок не за породу, а за те, що вони - друзі людини і ніколи не зрадять у тяжку хвилину», - вважає юна любителька тварин.


Свою мрію для арт-марафону #МояДитячаМрія вона намалювала під час майстер – класу відомої британської художниці Еліни Еліс, яка приїхала на запрошення Лідії Таран та проекту «Здійсни мрію». Відтак, Настуня мріє про хвостатого друга – пухнастого котика, який буде допомагати їй одужувати. Батьки дівчинки готові завести пухнастика і доглядати за ним на час її перебування в лікарні, а Настя поки що буде приїздити додому час від часу і гратися з ним. Також вона дуже хотіла б потрапити до ветеринарної клініки і подивитися, як лікують тварин, і, можливо, сама могла б спробувати допомогти хворій тваринці. Дівчинка вірить, що її мрії обов’язково здійсняться!