Назад

Анастасія Сатарова, 12 років

Діагноз:
Хронічна ниркова недостатність 5 ст.
Мрія:
Мріє стати ветеринаром і мати пухнастого котика
3 особи
зробили внесок
400 грн.
зібрано з 4000 грн. необхідних
10%
Допомогти

Насті 12 років. Вона живе в селі Курінь Бахмацького району Чернігівської області. Дівчинка народилася здоровою дитиною, але коли їй було 6 рочків, їй стало зле, піднялася висока температура, її забрала швидка допомога в реанімацію в Чернігові. Під час УЗД було виявлено, що права нирка не візуалізується. Після цього її направили в Охматдит у Києві, де лікарі констатували діагноз- хронічна ниркова недостатність 5 ст.

Наразі дівчинка постійно перебуває в лікарні і тричі на тиждень проходить гемодіаліз. Її родина збирає кошти на операцію з пересадки нирки, і усі члени сім’ї - мама, вітчим, бабуся і дідусь - готові віддати Настуні свою нирку.

Дівчинка навчається у 6 класі. Щодня з 8 до 14 години Настя відвідує заняття в учбовому класі та Школі супергероїв, яка нещодавно відкрилася у лікарні, аби не відставати від своїх однолітків. А після уроків вона занурюється у світ тварин, яких дуже любить. Наша героїня постійно дивиться в YouTube канали «Вуса, лапи, хвіст» та «Порятунок тварин» і вчиться, як потрібно рятувати тварин, надавати їм першу допомогу, обробляти рани.

За словами мами, ще з раннього дитинства Нася підбирала на вулиці маленьких котиків і собачок, приносила їх додому, годувала і доглядала за ними. У 8 років вона вперше почула слово «ветеринар» і почала активно цікавитися цією професією. А вже у 10 років вона твердо вирішила, що хоче стати ветеринаром, лікувати та допомагати тваринам, які не мають породи, але мають душу, адже вона цінніша за будь – який родовід.

«Ми повинні любити тваринок не за породу, а за те, що вони - друзі людини і ніколи не зрадять у тяжку хвилину», - вважає юна любителька тварин.


Свою мрію для арт-марафону #МояДитячаМрія вона намалювала під час майстер – класу відомої британської художниці Еліни Еліс, яка приїхала на запрошення Лідії Таран та проекту «Здійсни мрію». Відтак, Настуня мріє про хвостатого друга – пухнастого котика, який буде допомагати їй одужувати. Батьки дівчинки готові завести пухнастика і доглядати за ним на час її перебування в лікарні, а Настя поки що буде приїздити додому час від часу і гратися з ним. Також вона дуже хотіла б потрапити до ветеринарної клініки і подивитися, як лікують тварин, і, можливо, сама могла б спробувати допомогти хворій тваринці. Дівчинка вірить, що її мрії обов’язково здійсняться!

Пост про мрію Настуні у фейсбуці побачили чарівники з зоомагазину ZooBonus і звернулись до нас щоб здійснити цю неймовірну мрію. Організатори ZooBonusFest-2018 разом з нашою Феєю Олександрою Лободою влаштували для дівчинки неймовірне свято! Маленька мрійниця до останнього не знала, що буде відбуватись, але коли на ZooBonusFest-2018 побачила таку кількість найрізноманітніших котиків, собачок і навіть єнота та їжачка, вона вже не могла стримувати посмішку. А потім, Олександра Лобода запросила її на сцену, де малечі подарували пухнасте кошеня, про яке вона так мріяла. Організатори фестивалю знайшли небайдужих киян, які захотіли порадувати маленьку мрійницю і подарувати їй особливе кошеня. Пухнастик має три кольори: білий, сірий та рудий, а це дуже гарна прикмета, адже трьохмастні кошенята приносять щастя. Настуня не випускала маленького друга з обіймів, і кошеня так звикло до дівчинки, що почало засинати просто в неї на руках.

Але на цьому сюрпризи для нашого маленького ветеринара не закінчилися! Настя разом з Олександрою Лободою та чарівниками Зообонус пройшлася виставкою товарів для домашніх тваринок, де обрала все необхідне для свого чотирилапого пухнастика: миску, ошийник, килимок, іграшку, корм та багато іншого. Дівчинка уважно слухала, як користуватися кожною річчю для того, аби добре піклуватись про своє кошеня. А потім команда найкращих ветеринарів познайомили Настю з цікавинками своєї роботи. Разом з ними Настуня перевірила зубки та шорстку кошеняти і навіть провела справжнє УЗД!

Маленьку мрійницю дуже вразила робота ветеринарів і тепер вона точно знає, що зможе стати ветеринаром і допомагати усім тваринкам. А своє кошеня вона назвала Лакі, і воно точне принесе їй багато вдачі та щирої радості. Зараз маленька мрійниця перебуває в лікарні, тому кошеня буде чекати на її повернення вдома, а в Настуні буде ще один привід швидше одужувати. А ще чарівники з ZooBonus тепер допомагатимуть Насті у лікуванні. Дякуємо ZooBonus за те, що мрія Настуні здійснилася!