Назад

Валерія Поліно, 15 років

Діагноз:
Хронічна ниркова недостатність 4 ступеня, вторинна артеріальна гіпертензія, анемія 1 ступеня
Мрія:
Мріє стати відомим блогером
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 10829 грн. необхідних
0%
Допомогти

Лері 15 років, вона з Хмельницької області, але нещодавно сім’я переїхала на Київщину, щоб бути ближче до Охматдиту. Там дівчинка перебуває вже два роки. А все тому, що декілька років тому у Лери виявили хронічну ниркову недостатність 4 ступеня, яка супроводжується артеріальною гіпертензією та анемією. Через це в майбутньому Лері необхідна пересадки нирок. А поки Лера на постійному гемодіалізі.


Рутинні будні дівчинка намагається перетворити в щось цікаве і тому щодня знімає відео для свого Інстаграму про те, як проводить свій час в лікарні. Дівчинці дуже подобається вести свій поки що невеличкий блог і ділитись з підписниками новинами про себе та своє життя. Вона пильно слідкує за статистикою своїх публікацій, аналізує, які з них сподобались аудиторії більше і чому.

А ще дівчинка активно відвідує уроки в Школі Супергероїв, яка діє в Охматдиті, любить вчитись та дізнаватись щось нове. Нещодавно Лера навіть почала вивчати корейську мову, адже саме корейські блогери та телезірки найбільше надихають дівчинку.


Лерочка дуже хоче створити свій власний яскравий блог! Давайте разом допоможемо їй на шляху до здійснення мрії!

Для арт-марафону #моядитячамрія юна мрійниця намалювала про те, що хоче стати блогером. Знімати цікаві відео, робити красиві фото. Колись в дівчинки був свій Youtube канал, але вона припинила його вести. Їй не вистачало знань та умінь, як правильно вести свою сторінку, підвищувати ефективність публікацій та знаходити свою аудиторію. А ще для ведення блогу в наш час потрібна хороша якість зйомки на сучасну камеру чи принаймні телефон. Та сім’я дівчинки, в якій крім Лери є ще четверо братиків та сестричок, не може дозволити собі купувати дорогу техніку або курси навчання блогерству.Лерочка дуже хоче створити свій власний яскравий блог! Давайте разом допоможемо їй на шляху до здійснення мрії!Мрія Лери здійснювалась протягом двох днів в серпні 2019 року. Двох - тому що саме стільки тривав фестиваль сучасних технологій 1+1 Digital Weekend. І наша дівчинка була там гостею. Лера до останнього не знала, куди їде. А по приїзду була вражена! Величезний зал, безліч людей, серед яких вона відразу впізнала блогерів і ведучих, фотозони і фудкорт

Леру запросили сісти в першому ряду, щоб не пропустити жодного слова спікерів. Вона постійно занотовувала все та фотографувала слайди презентацій.

І робила багато сторіс для Інстаграму.


А на початку другого дня фестивалю, Лера раптом почула своє ім'я, що лунало зі сцени. Це ведучий розповідав всім присутнім історію дівчинки. А потім зійшов зі сцени до Лери і подарував їй пакунок. А там - найновіша камера GoPro та монопод - подарунок від команди 1+1 Digital. Завдяки цьому Лера зможе робити профейні фото та якісні відео, тобто саме те, що необхідно кожному блогеру. Дякуємо нашим Чарівникам за це!

Лера - це ще один приклад того, що мрії здійснюються у тих, хто щиро і активно мріє!