Назад

Марія Іванова, 11 років

Діагноз:
Нейробластома заочеревинного простору
Мрія:
Мріє стати відомою гімнасткою, виступати на міжнародних змаганнях, а також мати смартфон
7 особи
зробили внесок
950 грн.
зібрано з 10000 грн. необхідних
9.5%
Допомогти

Зараз Маші 11 років. Коли їй був лише рік, батьки помітили, що в неї косолапі ніжки. Ортопеди поставили діагноз – клишоногість. Два роки дівчинка була в гіпсах і не ходила. У 2010 році її направили на обстеження в Донецьк, де виявили злоякісну пухлину – нейробластому заочеревинного простору. Лікарі не давали Маші ніяких шансів на життя. Але батьки не склали руки і звернулися в Інститут нейрохірургії ім. Ромаданова, де дівчинку прооперували і видалили пухлину. Потім Маша пройшла хіміотерапію в Інституті раку у Києві і увійшла в ремісію.

Далі дівчинка продовжила боротьбу, аби стати на ноги. Лікарі пророкували, що вона буде прикута до інвалідного візка все життя. Однак сталося диво! Лікар з Одеси вилікував Машу, її стопи вирівнялися і стали на місце. Спочатку їй було боляченавіть стояти, але вона сказала, що хоче танцювати! Їй було всього 5 років, і вона дуже вірила в це! Вже через півроку вона пішла на танці. Одразу хореограф відмовлялася її брати, але коли побачила її сильний характер і цілеспрямованість, то повірила в неї. Перемагаючи біль, мужня дівчинка по 2 години поспіль тренувалася біля танцювального станка, і зараз вона танцює на рівні з усіма, виступає на концертах і фестивалях.

У 2015 році Маша представляла Україну на Всесвітніх дитячих іграх переможців, де брали участь діти, які перемогли рак. Наша героїня зайняла друге місце у змаганнях з футболу серед дівчат і довела, що вона – справжній переможець!

А нещодавно Маша захопилася художньою гімнастикою, оскільки це дуже красивий, артистичний вид спорту. Вона виявилась дуже гнучкою дівчинкою, у неї найкраще з усього колективу виходить розтяжка.

«Я хочу виступати на чемпіонатах світу з художньої гімнастики, перемагати, отримувати призи і нагороди , і навіть поїхати на Олімпійські ігри і прославити Україну на весь світ! Але для цього мені потрібно професійно займатися гімнастикою з тренером», - поділилася з нами своєю амбітною мрією Маша.

Наразі дівчинка дивиться в YouTube відеоуроки блогерки - гімнастки Міс Ніколь з Одеси і вчиться у неї. Також Маша мріє мати новий смартфон, оскільки її старий телефон не тягне YouTube. Дівчинка сподівається, що її мрія здійсниться, і вона стане Олімпійською чемпіонкою!

У Всесвітній День Бажань Маша розповіла Феї Лідії Таран про свою мрію і намалювала її!

Мрія Маші здійснилася! Машу та її маму запросила директор благодійного фонду “Ти не один” 1+1 медіа на змагання з художньої гімнастики до Дніпра.

Для дівчинки це виявилось цілковитою несподіванкою. Далі Машу просять перодягтись у костюм для виступу, і за мить її зустрічає заслужений тренер України Марина Кардаш. Маша показала всі елементи художньої гімнастики, які самотужки вчила вдома. Юна гімнастка змогла вразити навіть досвідчену спортсменку. І тренер Марина зробила мрійниці неочікувану пропозицію - повернутись на наступні змагання через рік і виступити на них. Але на цьому сюрпризи не скінчилися. Віце-президент федерації художньої гімнастики України Ірина Іванівна Дерюгіна подарувала Маші м’яч для гімнастики, та дала цінні поради для майбутньої чемпіонки. А потім мрійниця поспілкувалась зі спортсменками зі збірної України з художньої гімнастики, та отримала багато мотиваційних настанов від них. Тепер у Маші є рік, щоб підготувати свій виступ, і ми впевнені, що їй це вдасться!