Назад

Ілона Крук, 12 років

Діагноз:
Остеогенна саркома правої стегнової кістки
Мрія:
Мріє стати журналістом і мати ноутбук
15 особи
зробили внесок
2050 грн.
зібрано з 20000 грн. необхідних
10.25%
Допомогти

Ілоні 12 років, вона живе в с. Нирків Заліщицького району Тернопільської області. У вересні 2017 року на уроці фізкультури у школі дівчинка відчула біль у правій нозі. Місцеві лікарі - неврологи вирішили, що це розтягнення і призначили вигрівання, після якого мама помітила, що почала рости пухлина. Ілону направили в Національний інститут раку, де було встановлено діагноз - остеогенна саркома правої стегнової кістки. У травні їй зробили ендопротезування, і зараз вона проходить курс хіміотерапії. Дівчинка не здається і мріє в майбутньому стати журналістом.

За словами мами, Ілонка з раннього дитинства любила позувати перед дзеркалом, немов телеведуча. Вона брала в руки дитячий мікрофон і уявляла, як бере інтерв’ю в улюблених героїв. А коли пішла в школу і навчилася читати, то брала місцеву газету, де була рубрика «Світська хроніка», і читала її в мікрофон, як справжня ведуча. У 10 років вона побачила на телеканалі «1+1» програму «Світське життя» з Катериною Осадчею, і була вражена її професіоналізмом і незвичайними образами. Відтоді Ілонка мріє познайомитися з відомою ведучою і взяти у неї інтерв’ю. Вона навіть вже підготувала питання для Каті Осадчої.

А восени минулого року дівчинка мала змогу спробувати себе у ролі журналіста, коли на уроці біології дали завдання підготувати три міні-проекти на різні теми. Оскільки в Ілони поки що немає ноутбука, вона оформила стінгазету: три великі плакати, присвячені трьом темам.

«Мені дуже сподобалося випускати стінгазету. Я відчула себе справжнім журналістом! Але я хотіла б мати власний ноутбук, щоб шукати інформацію в інтернеті, писати статті та завантажувати улюблені програми», - зізналася нам маленька мрійниця.

Також їй дуже подобається писати твори. Коли в школі дають якусь тему, Ілонка може написати твір за 15 хвилин, і вже навіть спробувала писати свої перші вірші.

Під час свята Мрій в Інституті раку наша фея Лідія Таран відвідала Ілону, запропонувавши юній журналістці спробувати взяти у неї інтерв’ю. Коли Ілона взяла до рук мікрофон, вона почала впевнено ставити запитання ведучій про її шлях на телебаченні та кар’єру.

«Ілона – дуже розумна і серйозна дівчинка, її питання глибокі і змістовні. Їй необхідно розвивати журналістський талант, а для цього потрібно вчитися! І її мрія неодмінно здійсниться!», - підсумувала Лідія Таран.

І от мрія Ілонки здійснилася! Чарівницями для дівчинки стали Катерина Осадча та редакція журналу “Твій малюк”. Вони підготували для маленької мрійниці особливий день. Ілонка перебувала в лікарні і ні про що не здогадувалась. Разом з мамою вони вийшли на прогулянку, а там її вже чекала кумир дівчинки - Катерина Осадча. Малеча спочатку не повірила своїм очам і не могла стримати емоцій, але швидко опанувала себе і взялась за справу професійно - запросила Катерину на інтерв’ю.

З диктофоном Ілонка поставила знаній ведучій безліч запитань. Всі були вражені, як багато мрійниця знає про Катерину. Після надихаючих і мотивуючих слів від нашої Чарівниці, Ілонка отримала купу книжок з журналістики, які точно знадобляться їй у професії Катерина з Ілонкою обмінялись контактами та потоваришували у соцмережах, щоб продовжити спілкування. Але на цьому сюрпризи не закінчилися! Журнал “Твій малюк” зробив дівчинці подарунок, про який вона так мріяла і який так необхідний журналісту - ноутбук!

Редактори журналу та сайту “Твій малюк” розповіли про цікавинки роботи в журналістиці та дали юній колезі її перше професійне завдання. Ілонка розшифрувала інтерв’ю з Катериною і невдовзі воно з’явиться на сайті “Твій малюк”.

Цей день точно запам’ятається юній мрійниці та стане першою сходинкою до її професійної кар’єри. Дякуємо нашим неймовірним чарівницям - Катерині Осадчій та журналу “Твій малюк” за здійснення мрії Ілонки!

Журнал "Твій малюк" поділився зі своїми читачами усіма подробицями цієї неймовірної зустрічі!

А інтерв'ю, яке Ілонка взяла у своєї улюбленої телеведучої Катерини Осадчої, читайте на сайті Твій малюк


Наша неймовірна мрійниця Ілонка стає все ближчою до своєї мети! Дівчинка мріє у майбутньому стати журналістом як і її кумир Катерина Осадча. Восени Ілонка зустрілась з улюбленою телеведучою і взяла у неї інтерв’ю. Редактори журналу Единственная були вражені професійним підходом маленької дівчинки, і нещодавно опублікували у журналі повне інтерв’ю. За блискуче виконану роботу, Ілонка отримала свій перший журналістський гонорар. На що витратить перші зароблені кошти юна мрійниця ще не вирішила, проте тепер вона точно знає, що з першими кроками в напрямку мрії, чарівні сили підключаються до її здійснення! Аби привітати Ілонку з журналістським дебютом, Катерина Осадча записала для неї зворушливе відео!

https://www.youtube.com/watch?v=n67Dkvf7olA