Назад

Ілона Крук, 12 років

Діагноз:
Остеогенна саркома правої стегнової кістки
Мрія:
Мріє стати журналістом і мати ноутбук
12 особи
зробили внесок
1200 грн.
зібрано з 20000 грн. необхідних
6%
Допомогти

Ілоні 12 років, вона живе в с. Нирків Заліщицького району Тернопільської області. У вересні 2017 року на уроці фізкультури у школі дівчинка відчула біль у правій нозі. Місцеві лікарі - неврологи вирішили, що це розтягнення і призначили вигрівання, після якого мама помітила, що почала рости пухлина. Ілону направили в Національний інститут раку, де було встановлено діагноз - остеогенна саркома правої стегнової кістки. У травні їй зробили ендопротезування, і зараз вона проходить курс хіміотерапії. Дівчинка не здається і мріє в майбутньому стати журналістом.

За словами мами, Ілонка з раннього дитинства любила позувати перед дзеркалом, немов телеведуча. Вона брала в руки дитячий мікрофон і уявляла, як бере інтерв’ю в улюблених героїв. А коли пішла в школу і навчилася читати, то брала місцеву газету, де була рубрика «Світська хроніка», і читала її в мікрофон, як справжня ведуча. У 10 років вона побачила на телеканалі «1+1» програму «Світське життя» з Катериною Осадчею, і була вражена її професіоналізмом і незвичайними образами. Відтоді Ілонка мріє познайомитися з відомою ведучою і взяти у неї інтерв’ю. Вона навіть вже підготувала питання для Каті Осадчої.

А восени минулого року дівчинка мала змогу спробувати себе у ролі журналіста, коли на уроці біології дали завдання підготувати три міні-проекти на різні теми. Оскільки в Ілони поки що немає ноутбука, вона оформила стінгазету: три великі плакати, присвячені трьом темам.

«Мені дуже сподобалося випускати стінгазету. Я відчула себе справжнім журналістом! Але я хотіла б мати власний ноутбук, щоб шукати інформацію в інтернеті, писати статті та завантажувати улюблені програми», - зізналася нам маленька мрійниця.

Також їй дуже подобається писати твори. Коли в школі дають якусь тему, Ілонка може написати твір за 15 хвилин, і вже навіть спробувала писати свої перші вірші.

Під час свята Мрій в Інституті раку наша фея Лідія Таран відвідала Ілону, запропонувавши юній журналістці спробувати взяти у неї інтерв’ю. Коли Ілона взяла до рук мікрофон, вона почала впевнено ставити запитання ведучій про її шлях на телебаченні та кар’єру.

«Ілона – дуже розумна і серйозна дівчинка, її питання глибокі і змістовні. Їй необхідно розвивати журналістський талант, а для цього потрібно вчитися! І її мрія неодмінно здійсниться!», - підсумувала Лідія Таран.