Назад

Кирило Курочка, 14 років

Діагноз:
Східна косоокість OS; гіперметропія OD середнього ступеня; гіперметропія OS високого ступеня; амбліопія OS
Мрія:
Мріє видати власну ілюстровану книгу
Допомогти

Кирилу 14 років, він з прифронтового міста Краматорськ Донецької області. З самого народження в хлопчика проблеми з зором. В малого косоокість, далекозорість та амбліопія, або «ледаче око». Лікарі не давали ніяких прогнозів, але батьки вирішили спробувати виправити ситуацію. Щоденні вправи для очей та дотримання правил гігієни зору дали результати: зір хлопчика покращився. Зараз він носить окуляри та продовжує слідкувати навіть за невеликими змінами стану зору.

В Кирила є велике захоплення, яке займає значну частину його вільного часу, – це література та письменництво. В 5-ому класі вчитель з мови та літератури відзначав твори юного мрійника і навіть спершу не вірив, що їх могла написати дитина. Кирило відвідує факультативні заняття з журналістики, пише твори та вірші на всі шкільні свята. А ще знаходить час писати для шкільної газети і виконувати обов’язки віце-президента школи.

Бойові дії на сході України дуже вразили Кирила. З 2015 року він загорівся бажанням описати всі свої відчуття, спогади, переживання та роздуми. Так він створив розповідь про боротьбу добра зі злом, про світ очима маленької людини, яка зарано дізналась про війну. Свій рукопис Кирило показував лише мамі, бо не знав, як до його захоплення поставляться однолітки. Коли команда проекту «Здійсни мрію» разом з куратором Лідією Таран відвідала школу юного мрійника під час туру мрій містами України, Кирило вирішив, що час показати свій рукопис настав. Лідія Таран була вражена твором хлопця, майстерністю письма та тими переживаннями, що він намагався передати на папері.

Кирило навіть попросив свою сестру зробити кольорові ілюстрації до свого тору. І тепер він мріє поділитися історією зі всім світом. Кирило вірить, що знайдуться Чарівники, які допоможуть йому видати його першу книгу!