Назад

Сендіка Локотош, 17 років

Діагноз:
Спинно-мозкова травма
Мрія:
Мріє виступити на сцені і мати танцювальний візок
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 15000 грн. необхідних
0%
Допомогти

Сендіці 17 років. Зараз дівчинка живе у Олешківському інтернаті (Херсонська область). Вона народилася у багатодітній родині, де є найстаршою з сімох дітей. Мама виховувала їх самостійно. Але усі обов’язки по господарству лягали на Сендіку.

Одного разу мама залишила дітей на знайомих і зникла на пів року. Тоді діти часто залишалися зовсім голодними. Сендіка, як найстарша, шукала можливості прогодувати братиків і сестричок.

Коли дівчинці виповнилося 12 років, з нею трапилася страшна трагедія... Сенді пішла обривати черешню – хотіла потім продати її. Дерево було дуже високе, але страху не відчувала. А коли дісталася до самої верхівки, гілка не витримала і обламалася. Сендіка впала спочатку на драбину, а потім на землю…

Півроку вона лежала у лікарні. Увесь час дуже сподівалася, що знову зможе ходити… Але коли їй привезли інвалідний візок, була в розпачі і думала, що життя закінчилося.

І в той момент, коли Сенді найбільше потребувала підтримки та допомоги, маму позбавили материнських прав… Так Сендіка опинилася в інтернаті. Дівчинка страждала від самотності і безпорадності, але її врятували музика і танці. Їй говорили, що на візку танцювати неможливо. Але вона не здається! І танцює! Танцює на своєму старенькому візочку і мріє виступити на великій сцені перед глядачами.

"Колись я буду професійно танцювати, стану незалежною і зможу забрати своїх братиків і сестричок з інтернату!" - каже Сендіка.

Дівчинка написала лист про свою мрію, щоб знайти Чарівників

Мрія Сендіки про сцену здійснилася! 19 травня дівчинка виступила на всеукраїнському фестивалі у Києві! А ще, наша фея Лідія Таран познайомила Сенді з її кумиром - Оленою Шоптенко. Ви тільки подивіться на емоції дівчинки! Сенді також дуже хотіла мати справжній танцювальний візок. І це сталося!