Назад

Володя Іванюк, 13 років

Діагноз:
Гострий лімфобластний лейкоз
Мрія:
Мріє взяти участь у світовому турнірі з відеоігор та зустрітися з командою відомих українців чемпіонів з кіберспорту Na’Vi (Natus Vincere)
46 особи
зробили внесок
5400 грн.
зібрано з 20000 грн. необхідних
27%
Допомогти

Володю виховує бабуся, мати покинула хлопчика, коли тому було 3 роки. Володя майже півроку лежить в лікарні, проходить вже 5-й курс хіміотерапії.

Як і більшість хлопчиків, Володя любить відеоігри. Найкращих результатів він досяг у відомій грі Counter-Strike. З усіх шкільних предметів найбільше любить інформатику - має кращі за всіх учнів оцінки з цього предмету, вчить англійську. Зараз, знаходячись в лікарні, він перервав шкільне навчання, але вирішив вдосконалитись у відеоіграх, щоб стати чемпіоном, як його кумири - команда Na’Vi.

Володя багато читає про цю сферу, намагається читати також англійською, щоб в лікарні не забути те, чого навчився в школі.

Ще він створив свій канал в Youtube, хоче зібрати багато підписників, як відомі геймери, та поєднати своє майбутнє зі сферою технологій. Одного дня він мріє взяти участь у світовому турнірі з кіберспорту.