Назад

Аміна Єлізарова, 12 років

Діагноз:
Нейробластома правого гемітораксу, рецидив
Мрія:
Мріє займатися кінним спортом
6 особи
зробили внесок
1800 грн.
зібрано з 594000 грн. необхідних
0.3%
Допомогти

Аміні 12 років, вона з села Тіньки Черкаської області. У 2013 році у дівчинки виявили нейробластому правого гемітораксу. Тоді малеча подолала декілька блоків хіміотерапії та операцію з видалення злоякісної пухлини. Після тривалого лікування настав період ремісії, і здавалося, що про хворобу вже можна забути. Та через 4 роки в Аміни стався рецидив нейробластоми в тімяні то потиличну кістки, молочні залози та кістковий мозок. Зараз дівчинка проходить хіміотерапію у столичному інституті раку, і чекає поїздки на лікування до Німеччини. Зазвичай таке захворювання, як у Аміни буває у маленьких дітей, а повторна поява такої онкології в 12-річному віці свідчить вже про високу стадію ризику. В Україні дівчинку можуть лікувати лише хіміотерапією, а у Німеччині можливі альтернативні варіанти, аби подолати захворювання.

Маленька мрійниця забуває про хворобу і заряджається позитивом, коли приходить у парк покататись на конях. Вона дуже любить цих тварин, і понад усе мріє навчитись їздити верхи. Аміна багато читає про улюблених тварин, та знає різні породи коней. Лікарня, де зараз перебуває дівчинка знаходиться неподалік від ВДНХ, де є великий парк. Маленька мрійниця дізналась, що там можна покататись на конях, і постійно просить маму відвезти її туди. Щоразу коли дівчинка повертається після такої прогулянки, її очі світяться від радості, і вона хоче якнайшвидше поділитись своїми враженнями з лікарями та друзями з лікарні.

Аміна дізналась, що оптимальний вік аби почати кататись верхи - 12 років, коли вже зміцніли м’язи спини. А їй вже виповнилося 12 років, і вона з нетерпінням чекає, коли зможе почати навчання мистецтву верхової їзди. Аміна мріє професійно займатися кінним спортом і у майбутньому стати чемпіонкою. Зараз дівчинка обіцяє мамі, що буде усе-усе їсти, навіть коли її сильно нудить від ліків під час хіміотерапії. І все задля того, аби мама відвела її кататися на конях. Проте для родини це дуже дорого, тому таке навчання не можуть собі дозволити. Та Аміна неймовірна мрійниця, і вона вірить, що зустріне Чарівників, якій допоможуть їй опанувати верхову їзду.

Дівчинка любить малювати, і часто зображує саме улюблених тварин. І для арт-марафону #МояДитячаМрія вона намалювала свою заповітну мрію.

Ставайте Чарівниками для маленької мрійниці Аміни, аби допомогти їй втілити мрію!