Назад

Аміна Єлізарова, 12 років

Діагноз:
Нейробластома правого гемітораксу, рецидив
Мрія:
Мріє займатися кінним спортом
15 особи
зробили внесок
6200 грн.
зібрано з 594000 грн. необхідних
1.04%
Допомогти

Аміні 12 років, вона з села Тіньки Черкаської області. У 2013 році у дівчинки виявили нейробластому правого гемітораксу. Тоді малеча подолала декілька блоків хіміотерапії та операцію з видалення злоякісної пухлини. Після тривалого лікування настав період ремісії, і здавалося, що про хворобу вже можна забути. Та через 4 роки в Аміни стався рецидив нейробластоми в тімяні то потиличну кістки, молочні залози та кістковий мозок. Зараз дівчинка проходить хіміотерапію у столичному інституті раку, і чекає поїздки на лікування до Німеччини. Зазвичай таке захворювання, як у Аміни буває у маленьких дітей, а повторна поява такої онкології в 12-річному віці свідчить вже про високу стадію ризику. В Україні дівчинку можуть лікувати лише хіміотерапією, а у Німеччині можливі альтернативні варіанти, аби подолати захворювання.

Маленька мрійниця забуває про хворобу і заряджається позитивом, коли приходить у парк покататись на конях. Вона дуже любить цих тварин, і понад усе мріє навчитись їздити верхи. Аміна багато читає про улюблених тварин, та знає різні породи коней. Лікарня, де зараз перебуває дівчинка знаходиться неподалік від ВДНХ, де є великий парк. Маленька мрійниця дізналась, що там можна покататись на конях, і постійно просить маму відвезти її туди. Щоразу коли дівчинка повертається після такої прогулянки, її очі світяться від радості, і вона хоче якнайшвидше поділитись своїми враженнями з лікарями та друзями з лікарні.

Аміна дізналась, що оптимальний вік аби почати кататись верхи - 12 років, коли вже зміцніли м’язи спини. А їй вже виповнилося 12 років, і вона з нетерпінням чекає, коли зможе почати навчання мистецтву верхової їзди. Аміна мріє професійно займатися кінним спортом і у майбутньому стати чемпіонкою. Зараз дівчинка обіцяє мамі, що буде усе-усе їсти, навіть коли її сильно нудить від ліків під час хіміотерапії. І все задля того, аби мама відвела її кататися на конях. Проте для родини це дуже дорого, тому таке навчання не можуть собі дозволити. Та Аміна неймовірна мрійниця, і вона вірить, що зустріне Чарівників, якій допоможуть їй опанувати верхову їзду.

Дівчинка любить малювати, і часто зображує саме улюблених тварин. І для арт-марафону #МояДитячаМрія вона намалювала свою заповітну мрію.

Ставайте Чарівниками для маленької мрійниці Аміни, аби допомогти їй втілити мрію!

Мрія Аміни на крок наблизилася до здійснення!!!

Голова правління Іпотерапевтичного центру "Спирит" Анна Бураго надіслала мрійниці відеопривітання. У ньому чарівниця запросила Аміну до свого центру: познайомитися з конем Комбатом і покататися!
Тож, після приїзду дівчинки з Німеччини у Києв її мрія зможе втілитися у життя!Дякуємо Анні і Комбату за підтримку і запрошення для Аміни.