Назад

Аліна Кодиркова, 9 років

Діагноз:
дитячий церебральний параліч
Мрія:
Мріє потрапити до заповідника "Асканія-Нова" - побачити жирафів, слонів та інших великих тварин
46 особи
зробили внесок
9050 грн.
зібрано з 9000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Одразу після народження Аліни її рідна мама залишила дівчинку в пологовому будинку. Скоро мама померла, а батька у дівчинки немає. Дівчинку віддали в будинок дитини. Коли Аліні виповнилось 3 роки, її взяла під опіку прийомна мати. Зараз вони живуть удвох.

Дівчинка добре навчається в школі, не зважаючи на спастику, вчиться грати на піаніно. Дуже любить тварин, а коли виросте, хоче стати ветеринаром, щоб допомагати тваринам, щоб вони не хворіли.

Алінка із задоволенням доглядала віслючка і кізочку, яких їй подарували волонтери. Одного дня вона мріє потрапити до заповідника - побачити жирафів, слонів та інших великих тварин.


Орієнтовна вартість здійснення мрії Алінки - 9 000 грн. Саме така сума потрібна, аби потрапити до унікального заповідника незайманого степу "Асканія-Нова".


Мрія Аліни здійснилася!
2-3 червня 2018 року, вона зі своєю прийомною мамою відвідала біосферний заповідник незайманого степу «Асканія Нова», який називають одним із семи чудес України. Це унікальний куточок степу, якого досі не торкалась рука людини. Там збереглася первозданна природа, яка нині залишається такою ж, як і сотні років тому. Відтак, історія парку «Асканія Нова» налічує близько 120 років, а розмаїття його флори і фауни вражає своїм багатством та нагадує райський куточок, у якому всі тварини і птахи живуть у повній гармонії. І саме в цьому райському куточку побувала наша героїня, яка надзвичайно любить тварин!


Адміністрація парку на наше прохання організувала для маленької мрійниці безкоштовну екскурсію в зоопарк і дуже красивий дендропарк.А в неділю зранку вона помандрувала на ретро-автомобілі на сафарі. Алінку супроводжував екскурсовод, який дуже цікаво і захопливо розповідав про тварин, які живуть у заповіднику. Тут протягом усього року мешкають бізони, сайгаки, лань європейська, коні Пржевальського, туркменські кулани, благородні олені, кафрські буйволи. Влітку сюди випускають стадо антилоп канна, гну та нільгау, зебр та вихідців з далекої Індії – гаялів. Дівчинка була просто у захваті! Вона побачила бізонів, буйволів, зебр, гладила і годувала коника Пржевальського, віслючків і зробила понад три десятки фотографій тварин на смартфон, який їй передав Владик Дріщук.

Коли закінчилось сафарі, Алінка заплакала, бо не хотіла їхати з цього прекрасного і гармонійного світу тварин.

«Я не хочу повертатися додому, адже я так полюбила всіх цих тварин! А віслючка я хотіла би забрати із собою», - зізналася нам юна натуралістка.

Відтепер Аліна твердо вирішила стати ветеринаром і допомагати тваринам, а також вона повірила у те, що мрії дійсно здійснюються!