Назад

Олександр Смітюх, 9 років

Діагноз:
Гіпофізарний нанізм
Мрія:
Мріє зіграти у футбол з Денисом Бойко
8 особи
зробили внесок
1000 грн.
зібрано з 35000 грн. необхідних
2.86%

Сашкові 9 років, він з міста Київ. У хлопчика рідкісне захворювання - гіпофізарний нанізм. При цій хворобі в організмі дитини бракує гормону росту, тому хлопчик залишається низеньким. Це захворювання виникло від народження, проте від початку не давало про себе знати. Хвороба значно загострилася, коли Сашкові було 5 років. Батьки помітили, що син відстає за зростом від однолітків. Відтоді у хлопчика почався складний і тривалий процес лікування. Якщо дотримуватися усіх приписів лікарів, та проходити регулярні обстеження, то у Сашка є шанс вирости до 160-165 см. Для цього мама щодня робить Сашкові перед сном укол, аби боротися з хворобою. Та лікування має сенс, поки в хлопчика відкриті зони росту. Аби контролювати цей процес, він щомісяця здає аналізи, та щороку лягає на обстеження. Лікарі мають ретельно спостерігати за станом усього організму: і кісток, і внутрішніх органів. Хлопчик терпляче проходить усі процедури та обстеження, адже прагне бути сильним та мужнім.

Найголовніше захоплення Сашка, яке допомагає йому не опускати руки, - це футбол. Хлопчик з 5 років займається цим видом спорту, і грає нападаючим. А ще він із захватом переглядає футбольні матчі улюбленого клубу Динамо-Київ. Він любить спостерігати за майстерною грою воротаря Динамо - Дениса Бойка. Коли Сашко відвідав матч Динамо-Шахтар - був вражений тим, як Денис Бойко на останніх хвилинах спіймав м’яч. Сашко мріє зустрітись із Денисом, і дізнатись від нього усі секрети футбольної гри.

А ще Сашко мріє про цуценя німецької вівчарки, яке стане для нього справжнім другом. Він постійно уявляє, як буде гуляти з песиком та дресувати його. Для арт-марафону #моядитячамрія Сашко зобразив свої заповітні мрії.

Сашко сподівається, що зустріне Чарівників, які допоможуть втілити його мрії та подарувати йому віру в диво!

Мама здійснила одну з мрій сина та подарувала йому нового друга – собаку. На Новий рік малий загадав нове бажання – планшет на якому він буде дивитися футбол.


До проєкту звернулася чарівниця Ірина Розанова, яку дуже вразила історія хлопчика. Вона підготувала омріяну зустріч з кумиром хлопчика Денисом Бойко. І нарешті 16 вересня 2020 року мрія Олександра Смітюха здійснилася!

Хлопчик не знав, куди його відведуть. Ми підготували для нього легенду – нібито на нього чекає фотосесія на футбольному полі. Автомобіль під’їхав до тренувальної бази ФК Динамо, де проводили тренування маленькі футболісти та вже досвідчені гравці.

Сашко з подивом дивився на футбольне поле та шепотів мамі: «Я також хочу зіграти!». Коли він перевів погляд, то побачив як до нього прямує улюблений воротар Денис Бойко та Віталій Миколенко – гравці «Динамо».

Мрійник навіть кілька хвилин не міг розмовляти! Проте потім сором’язливість відступила, й хлопці почали активно спілкуватися. Денис розповів про перші кроки у великий футбол, як проходять тренування, що потрібно робити, аби стати професійним гравцем. А ще Денис подарував мрійнику футболку зі свої номером гравця!

Далі хлопці пішли на поле та пограли у футбол! Сашко навіть забив кілька голів досвідченому воротареві.

Після теплої зустрічі на дитину чекав ще один сюрприз! Фея Ірина подарувала йому омріяний планшет. Тепер Сашко зможе переглядати улюблені матчі!

Тепер у Олександра Смітюха нова мрія – стати професійним футболістом. Хлопчик впевнений, що в нього все вийде, адже мрії здійснюються! Тим паче, як сказав Бойко, талант у нього є!


Здійснення мрії відбулося з дотриманням карантинних норм.

Дякуємо всім чарівникам за допомогу!