Назад

Ксенія Ноголь, 16 років

Діагноз:
Цукровий діабет
Мрія:
Мріє зіграти в теніс з Еліною Світоліною
2 особи
зробили внесок
400 грн.
зібрано з 21500 грн. необхідних
1.86%
Допомогти

Ксенія хворіє на діабет вже майже 7 років. Від народження вона була абсолютно здорова, та коли їй виповнилося 10 років, родина запідозрила складну хворобу. Дівчинка почала пити багато води і сильно худнути. А потім зламала руку, і перелом тривалий час не зростався. Лікарі довго не знімали з руки гіпс, проте не давали жодних пояснень стосовно стану злоров’я малечі. Ксенія скаржилася на погане самопочуття, втім лікарі вказували просто на знижений імунітет. Лише через 2 місяці дівчинка здала кров на цукор і з’ясувався діагноз - цукровий діабет. З того часу Ксенія постійно на інсуліні. Ліки їй потрібно колоти мінімум 6 разів на день, при цьому самому слід вираховувати точну дозу. Вдень дівчинка самостійно робить уколи, а вночі допомагає мама. Аби контролювати стан здоров’я Ксенія кожні 8-10 місяців лягає на обстеження в київський Охматдит.

Аби не здаватися перед хворобою та тримати себе у хорошій формі, Ксенія вирішила зайнятися спортом. Два роки тому подружка, що займається великим тенісом покликала Ксенію з собою на тренування. Дівчинці так сподобався цей вид спорту, що з тих пір вона не полишає тренування. Проте у її рідному містечку немає можливості займатися таким видом спорту на професійному рівні. У містечку немає критих тенісних кортів, де можна тренуватися у холодну пору року. А займатися тенісом у звичайному спортзалі потрібно особливо обережно, аби не пошкодити вікна. До того ж у рідному місті немає професійних тренерів та гравців. Тренер з плавання погодився вчити дітей тенісу, аби дати їм можливість опанувати цей вид спорту, навіть на середньому рівні. Та Ксенія настільки полюбила теніс, що хоче рухатись далі і розвиватись як спортсменка.

Дівчинка цікавиться тенісом, дивиться спортивні передачі і тричі на тиждень відвідує тренування. Надихає її відома українська професійна тенісистка Еліна Світоліна. Юна мрійниця захоплюється майстерністю Еліни і прагне навчитись грати так само. Ксенія понад усе мріє отримати професійні поради від свого кумира та разом зіграти партію в теніс. Дівчинка намалювала свою заповітну мрію для арт-марафону #МояДитячаМрія.

Ксенія вірить, що настанови від спортсменки, яка стала для неї прикладом, допоможуть їй досягти значних висот у великому тенісі