Назад

Андрій Диренко, 8 років

Діагноз:
Ембріональна рабдоміосаркома малого тазу
Мрія:
Мріє знятися у серіалі «Одного разу під Полтавою» та познайомитися з його героями Юрчиком та Яринкою
11 особи
зробили внесок
3200 грн.
зібрано з 3000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Андрійкові 8 років. Він живе у м. Кропивницький. У квітні 2017 року у нього заболіла ніжка. Лікар - ортопед поставив діагноз: плоскостопість, виражений больовий синдром, однак лікування не допомагало. І саме 1 червня 2017 року, у День захисту дітей, хлопчика направили в Інститут раку у Києві, де було встановлено діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого тазу.

У лютому 2018 року Андрій переніс операцію з видалення пухлини, після якої був прикутий до ліжка. Але хіміо- і променева терапія дали свої результати: Андрійкові стало краще, він почав ходити на милицях і гуляти на вулиці на візку, і до нього у прямому сенсі повернулося життя! Долаючи біль, він постійно просить маму ходити все більше і більше, адже вірить, що тренування допоможуть йому швидше одужати. У маленького пацієнта виявилася велика сила волі і жага до життя, яка допомагає йому йти до своєї мети!

А ще йому допомагає підтримувати бойовий дух гумористичний серіал «Одного разу під Полтавою», який Андрійко дуже любить за його веселий, позитивний настрій та кумедних героїв – Юрчика, Яринку і кума. У нього є заповітна мрія -познайомитися з улюбленими героями та знятися разомз ними у серіалі!


Під час свята мрій до Всесвітнього Дня бажань 29 квітня в Інституті раку наша фея Лідія Таран запитала в Андрійка, кого саме він би хотів зіграти у серіалі, адже у Юрчика та Яринки за сценарієм поки що немає дітей.

«В одній серії я бачив хлопчика, який катався на велосипеді разом з Юрчиком та Яринкою. Я дуже хотів би стати цим хлопчиком, а також мати такий велік, як у нього», - поділився з нами маленький мрійник.

Сподіваємося, що мрія Андрійка здійсниться!