Назад

Богдан Рябко, 16

Діагноз:
Саркома Юінга
Мрія:
Мріє зустрітись з гравцями Динамо
15 особи
зробили внесок
1750 грн.
зібрано з 16702 грн. необхідних
10.48%
Допомогти

Богдану 16 років. Він з Миргорода. І все своє життя, скільки себе пам’ятає, хлопець грав в футбол. Спочатку – з хлопцями в дворі біля дому, а вже в 6 років тато привіз його до футбольної секції і з цього моменту юний футболіст просто марить грою!

В грудні 2018 року під час однієї з таких ігор Богдан отримав травму в ребро. Але хлопець витерпів біль і не став жалітись батькам. А вже через два місяці, під час медогляду у військоматі, рентген показав гематому біля шостого ребра. Але, як його запевнили, це не страшно. Та після повторного обстеження та під час операції лікарі зрозуміли, що це була не гематома. Пухлина. Лікарі припустили, що то могла бути рідкісна саркома Юінга. Хлопцеві вже тоді видалили ребро та м’які тканини навколо нього.

Задля порятунку сина, лікарі радять батькам Богдана везти хлопця на лікування закордон. Через тиждень, страшний тиждень пошуків лікарні і допомогти, Богдан з батьками потрапляють в лікарню в Ізраїлі. Там лікарі ставлять діагноз – саркома Юінга. Рак кісток. Але, на щастя, МРТ не виявило метастаз.

Ізраїльський лікар Богдана каже, що ще не бачив хлопця, який би так мужньо проходив цей складний етап в житті.

Богдан впевнений, що такій витримці його навчив футбол. І незмінно улюбленими клубом є Динамо. Вболіває і перед телеекраном, і на стадіоні, а зараз – навіть в лікарні намагається, як завжди, не пропускати жодної гри.

Богдану призначили 14 курсів хіміотерапії та 7 курсів опромінення. Зараз він все ще знаходиться в Ізраїлі на лікуванні.

«Футбол навчив мене не здаватись за жодних обставин, йти до кінця, навіть коли здається, що перевага на боці супротивника», - зізнається хлопець.

Богдан обожнює Динамо, знає кожного гравця, кожен момент їх професійної та особистої біографії. І так мріє зустрітись з улюбленою командою, поспілкуватись з ними і вийти разом на поле! І це не просто бажання фаната – це приклад для всіх, хто, як і Богдан, бореться із хворобою, що ніколи не можна опускати руки і завжди боротись за своє життя і свою мрію.А ще Богдан вірить, що скоро знову зможе грати в футбол і стати професійним гравцем.Давайте разом з Богданом доведемо, що мрії здійснюються!