Назад

Влад Костюк, 11 років

Діагноз:
Остеогенна саркома лівої кінцівки
Мрія:
Мріє зустрітися і познайомитися з DZIDZIO
32 особи
зробили внесок
2050 грн.
зібрано з 2000 грн. необхідних
100%

До поставленого діагнозу Влад грав у футбол і навіть збирався вступити до футбольного клубу «Атлет». Три роки тому, коли хлопчикові було 8 років, на старий Новий рік у нього розболілася ліва ніжка, після довгих обстежень і спочатку неправильно поставленого діагнозу, батькам хлопчика підтвердили, у дитини - остеогенна саркома лівої кінцівки.

За час лікування Владу довелося перенести 25 хімій і більше 10 операцій з ампутацією лівої кінцівки. Нещодавно, коли хлопець вже йшов на поправку, стався рецидив в легені і знову операції. Зараз Владик проходить реабілітацію і відновлення вдома. До хлопчика Святий Миколай прийшов раніше, аніж до всіх діток, щоб викликати позитивні емоції, вони так необхідні для якнайшвидшого одужання.

Влад разом з молодшим братом любить збирати конструктор Лего і грати в комп'ютерні ігри, а також знає, що значить побувати у віртуальному світі - у нього є «Віртуальні окуляри».Влад завжди стежить за творчим життям свого улюбленого кумира. Подивився українську комедію «Контрабас» за участю Дзідзьо в головній ролі, слухає і підспівує запальні пісні, дивиться веселі кліпи артиста.

Хлопчик каже, що DZIDZIO позитивний і харизматичний, дає віру і надію, і не боїться бути не таким як усі.

Дива поруч! Мрія Влада стала ближче до нього символічно у День святого Миколая! Його кумир ДЗІДЗЬО особисто привітав його зі святом, передав привіт просто у прямому ефірі "Сніданку з 1+1" та підготував для хлопця у подарунок стильні брендовані речі! Співак пообіцяв особисто зустрітися з хлопчиком та покатати на «ДзідзьоБусі», коли той трохи набереться сил.

Дивіться подробиці у відео: