Назад

Максим Духнов, 10 років

Діагноз:
Медуллобластома (пухлина головного мозку)
Мрія:
Мріє зустрітися з блогерами Boys and Toys
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 2500 грн. необхідних
0%
Допомогти

Максиму 21 травня виповнюється 10 років. У жовтні 2015 року він почав себе погано почувати, мама забила тривогу, і у дитини виявили пухлину мозку.

"Там сплетіння всіх судин, які відповідають за всі важливі органи тіла. Оперувати потрібно було терміново. Пухлина вже була велика, і щодня йому ставало гірше", - розповідає мама Ірина.

Операція в Німеччині пройшла успішно, однак аналізи показали, що це - медуллобластома. Після цього Максим переніс радіо- та хіміотерапію у 2016 році. Але через три місяці стався стрімкий рецидив… Спробували зробити два пробних курси хімії, і пухлина піддалася лікуванню! Ще два курси – і Макс майже в ремісії! Однак хіміотерапія виснажила тіло Максимка, і продовжувати її вже було неможливо. Пухлина знову почала рости – стався третій рецидив…

Максим три роки бореться за своє життя. Лікарі не можуть нічого обіцяти. Але мама не складає рук і шукає методи його вилікувати. Два роки тому відвідувачі сторінки ТСН.Допомога також приєднувалися до порятунку хлопчика і допомагали у зборі коштів. Наразі Максим перевершив очікування лікарів і зустрічає свій 10-й день народження! Мама доклала усіх зусиль, аби зробити для нього цей день дуже щасливим і радісним. Всі його бажання їй вдалося здійснити, крім одного.


Максим хоче сфотографуватися з хлопчиками Boys and Toys з Ютуб каналу. Відтак, мама звернулася до проекту «Здійсни мрію», аби ми допомогли виконати це бажання, це стало б неймовірно великою подією для Максима! І команда Чарівників взялася до роботи!

Сюрприз відбувся саме у день народження 21 травня: Максим сфотографувався зі своїми улюбленими блогерами. І навіть відсвяткував з ними день народження в дитячому ігровому центрі. Супроводжувала мрійника фея проекту Саша Лобода.

Останнім часом хлопчик почав дуже втомлюватися, багато часу проводить на лікуванні. Тому цей заряд позитиву і підтримка йому зараз дуже важливі! Максим із старшим братиком та їхні нові друзі Артур і Давид святкували цей день разом із тортом, кульками, морозивом і купою неймовірних подарунків.

Артур і Давид підготували своєму шанувальнику популярні іграшки-роботи, велику черепашку Ніндзя, а також три коробки подарунків, які маленькі друзі разом відкрили і розглядали. Там виявилися несподівані сюрпризи: машинки, блокноти, пенал, книга і навіть світильник «Зоряне небо». А ще багато крутих подарунків, зокрема селфі-палка, окуляри Віар-бокс і попсокет!

Дітлахи розважалися на ігрових автоматах, гралися так само, як хлопці показують у своїх відео. Такого навіть Максим собі не міг уявити! Подивіться, як засяяли очі сором’язливого хлопчика.

Іменинник був втомлений та виснажений, але потім ніби з’явилося друге дихання - енергія та радість!

Отже, у нашій команді чарівників "Здійсни мрію" - поповнення. Маленькі відеоблогери Артур і Давид отримали від феї Саші Лободи справжні чарівні палички і тепер можуть здійснювати мрії!

А ось і відео зі здійснення мрії Макса!