Назад

Микола Галушко, 17 років

Діагноз:
ембріональна аденосаркома
Мрія:
Мріє зустрітися з Дімою Комаровим, DZIDZIO та ведучими 1+1
1 особи
зробили внесок
50 грн.
зібрано з 2000 грн. необхідних
2.5%
Допомогти

Миколі Галушку 17 років. Він пацієнт Черкаського онкодиспансеру, йому діагностовано 4-ту стадію раку. Невеличка ґулька на шиї виявилася онкопухлиною. Коля переніс 9-годинну операцію, пройшов променеву терапію і тепер проходить курс хіміотерапії.

"Маємо прогресію захворювання, але хлопчик тримається дуже добре, він допомагає у лікуванні всім діткам – він їх підтримує, отримує лікування з посмішкою. Вже півроку він постійно у відділенні, він проводить весь час тут у цих стінах", - каже Анна Самохвал, дитячий онколог. Лікар розповідає, що Колю дуже люблять діти, особливо маленькі, вони разом граються і кличуть колю, навіть коли він під крапельницею та не може до них вийти.

«Я намагаюся все сприймати позитивно. Хотів би познайомитися з Дмитром Комаровим і розпитати його про країни, в яких він побував. А ще мені подобається Дзідзьо, він дуже кумедний», - зізнався Коля.

За здійснення мрії Миколи зустрітися з кумирами Дзідзьо та Дмитром Комаровим взялася кураторка проекту "Здійсни мрію" Лідія Таран. Вона розуміла: у цьому випадку не можна гаяти ні хвилини. Команді проекту довелося працювати в режимі підвищеної секретності та навіть конспірації, аби зробити все, щоби мрія хлопця стала ближчою. Колю терміново викликали до столичної лікарні, а після кількох годин дороги він опинився в офісі 1+1 медіа, де його зустріла ведуча ТСН Лідія Таран. Телезірка провела для Колі персональну екскурсію телеканалом – до студії «Сніданку з 1+1», «ТСН» та, звісно ж, до кабінету його кумира Дмитра Комарова. А потім – сюрприз від усієї команди! – ввечері Колю офіційно запрошено на гучну подію «Viva Найкрасивіші 2017». І одразу на Червону Доріжку! Це найкращий час та місце, щоб познайомити Колю з якомога більшою кількістю селебріті та подарувати йому радість і щасливі емоції.

«Був такий великий контраст між Колею, який прийшов уранці на екскурсію на канал, і Колею, який уже ввечері йшов червоною доріжкою! Його світ перевернувся догори дриґом. Йому був так потрібен цей сплеск емоцій, які потім будуть надихати його продовжувати лікування!» - поділилася враженнями Лідія Таран.

На червоній доріжці Колю супроводжували ведучі «Сніданку» Людмила Барбір, Руслан Сенічкін та Єгор Гордєєв, а щирими оплесками підтримали сотні гостей церемонії. Того вечора хлопцева фотоколекція поповнилася десятками фото з зірками, а найголовніше – з його кумирами Дмитром Комаровим та Дзідзьо. Улюблений співак не просто поспілкувався з Колею, а ще й запросив на концерт.

Цей вечір цьому простому, але надзвичайно відкритому і позитивному хлопцеві запам’ятається назавжди. Здавалося, світ обертався лише навколо нього. Після подорожі Коля майже дві доби проспав і тільки потім дізнався, що його показували у прямому включенні ТСН. Кажуть, у Черкасах Миколу Галушка вже впізнають на вулицях. Тепер він зірка! І це правда, того вечора Коля сам був джерелом добра і світла. Ми дякуємо тобі за твою щиру усмішку, за те, що зробив світ добрішим! Усміхайся!


2 березня Колі не стало. Його земний шлях був дуже коротким – лише 17 років, але яскравим і насиченим. Всі, хто його знав, кажуть, що він був джерелом добра і світла, а його щира усмішка осяювала світ навколо.

Втішаємося тим, що команда «Здійсни Мрію» встигла здійснити його мрію і подарувати йому радість та море позитивних емоцій від зустрічі з кумирами – Дзідзьо та Дмитром Комаровим. Лікар Колі Алла Самохвал каже, що до останнього подиху Коля чекав їх мандрівки з Дмитром на Говерлу.

Ми пам’ятаємо і ніколи не забудемо Колю. Обіймаємо і підтримуємо його близьких і рідних. Розуміємо, що треба цінувати кожну мить життя, скільки б не довелося прожити. Потрібно встигнути бути щасливим і усміхатися! На жаль, страшна хвороба безжальна. Але в пам'яті назавжди залишиться наша червона доріжка і щасливий, усміхнений Коля. Ми встигли.