Назад

Дарина Руденко, 4 роки

Діагноз:
«спина біфіда», спинномозкова грижа L4-S1
Мрія:
Мріє зустрітися з Дмитром Комаровим та побувати на морі
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

Даринка народилася особливою дитиною. У дівчинки «спина біфіда», спинномозкова грижа L4-S1. Дитині вже зробили дві операції на спинному мозку. І хоча операції вже позаду, дитина не ходить. З'ясувалося: аби повноцінно піти, дівчинці потрібна професійна реабілітаційна програма. Мама постійно займається з Даринкою вдома, відвідує реабілітолога. У травні дівчинка була в реабілітаційному санаторії Клімковіце в Чехії, саме там вона зробила свої "перші кроки"… за допомогою ортезів і корсета. На жаль, самостійно дівчинка ходити не може. Корсет вирівнює сколіоз, а ортези підтримують ніжки.

У листопаді цього року Даринка стала учасницею великого благодійного фотопроекту "Мрій", партнером якого виступив проект "Здійсни мрію". Фотопроект зібрав дітлахів з інвалідністю з різних куточків України. Їхні фото з відомими артистами, спортсменами та телезірками прикрасили стіни Мистецького Арсеналу в Києві. Мета виставки – підтримати дітей та їхні родини, а на виручені кошти купити будинок, де буде відкрито Місто добра, місце, куди можуть звернутися і де можуть знайти притулок мами з дітьми, котрі потребують допомоги.

Даринка обожнює казковий світ та вважає себе принцесою. А ще вона мріє об’їхати всю-всю планету, вздовж і впоперек, як Дмитро Комаров, познайомитися з усіма принцесами світу й організувати великий бал, де буде безліч цукерок. Інтерес до подорожей та фотопроект «Мрій» звели її з кумиром Дмитром. Більш того, під час фотосесії для проекту вдалося дізналися, що дівчинка ніколи не була на морі. Тому Дмитро разом із командою «Здійсни мрію» доклали усіх зусиль, аби вже на відкритті виставки вручити дівчинці Сертифікат на подорож до моря для всієї сім’ї з відкритою датою, аби маленька принцеса змогла відчути щастя від здійснення своєї мрії.


Рівно за тиждень після відкриття виставки на Даринку разом із мамою чекав ще один сюрприз від Дмитра.

«Виходить, операцію вже зробили, а дитина практично не ходить. А зібрати на реабілітацію вже після операції практично нереально. Ми зв'язалися з батьками Макара, якому зібрали більше, ніж потрібно, і вирішили покрити реабілітацію Дарини з залишку. Ціна 5 450 євро. Три тижні, після яких Дарина має піти без милиць. Ще одна сім'я щаслива. І спасибі за це - вам. Це ваші гроші», - написав Дмитро у своєму профілі. Читайте детальніше за ПОСИЛАННЯ: https://www.instagram.com/p/BbhN1Dzhox5/?taken-by=komarovmir. Нам залишається лише тримати кулачки за маленьку принцесу та чекати на її повернення!

Дивіться подробиці казки, яка трапилася із Даринкою у сюжеті ТСН:


Друзі, здійснилася мрія нашої принцеси Даринки Руденко, вона вперше у своєму житті поїхала на море! Через постійне лікування та складну реабілітацію дівчинка не мала змоги побувати на морі, але дуже про це мріяла! І ось нарешті це сталося! Завдяки команді Чарівників посеред холодної осені Даринка змогла відчути ніжками теплі морські хвилі у сонячному Єгипті. Її радості немає меж! А особливо, коли вона дізналася, що вранці можна годувати рибок, тепер це її щоденний ранковий ритуал!

Зраз Даринка щаслива, і її очі сяють! Дива трапляються тоді, коли ми в них віримо!