Назад

Марія–Анжела Мовчко, 14 років

Діагноз:
Гостра мієлоїдна лейкемія
Мрія:
Мріє зустрітися з гуртом «The Hardkiss», потрапити до них на концерт, а також побувати в Шотландії
21 особи
зробили внесок
6200 грн.
зібрано з 453450 грн. необхідних
1.37%
Допомогти

Марії – Анжелі 14 років. Вона дуже творча і талановита дівчинка. Окрім загальноосвітньої школи, вона займалася в школі естетичного виховання по класу хореографії і закінчила її з відзнакою. Також навчалася грі на скрипці та фортепіано. Після закінчення 9 класу Маруся планувала вступати до хореографічного училища. Однак у вересні цього року на обличчі і шиї дівчинки з’явився значний набряк, який проходив через три години після пробудження. Мама подумала, що це алергічна реакція на вітаміни або на косметику. Але після повного обстеження виявилося, що лейкоцити в крові дівчинки набагато перевищували норму. Марусю негайно направили у віділення гематологогії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові, де було встановлено діагноз: гостра мієлоїдна лейкемія.

Це стало справжнім потрясінням для Марусі. Однак вона опанувала себе і твердо вирішила не панікувати, не впадати у відчай, а всі сили спрямувати на боротьбу з хворобою, і для цього потрібно зберігати позитивні емоції. Зараз дівчинка проходить другий блок хіміотерапіїі налаштована лише на одужання. А позитивні емоції Марусі дарує гурт «The Hardkiss» і його фронтвумен Юлія Саніна, яка надихає її не здаватися.

Дівчинка захоплюється творчістю Юлії з того часу, коли вперше побачила її в журі відомого шоу, їй дуже подобається її сильний голос та незвичайні креативні образи. Маруся постійно стежить за новими піснями і кліпами улюбленого гурту. Вона вже декілька років поспіль мріє потрапити на їх концерт, поспілкуватися та сфотографуватися з ними. Дівчина долучилась до арт-марафону #МояДитячаМрія та намалювала свою мрію.


«Мені дуже подобається Юлія Саніна як вокаліст, адже в неї розкішний і сильний голос. Також вона подобається як особистість, адже вона завжди у нових образах, дуже стильна і креативна. Мені здається, що вона надзвичайно позитивна людина, і під час зустрічі з нею я зможу отримати багато позитивних емоцій, які допоможуть мені у лікуванні», - вважає юна шанувальниця «The Hardkiss».

Марусю дуже вразив кліп улюбленого гурту на пісню «Helpless», який був знятий у 2016 році серед мальовничої природи Карпат. І саме він надихнув дівчинку на нове захоплення - фотографувати природу, особливо, красивий захід сонця. Марія щороку влітку відпочиває у Закарпатті на термальних джерелах. Після виходу кліпу вона почала фотографувати гірські пейзажі, подібні до тих, у яких знімалася Юлія Саніна. Саме ці місця нагадують їй красиві пейзажі Шотландії, де найбільше збереглася первозданна природа. Поки що вона бачила їх лише на фото в інтернеті, але вони зачарували її: гори, кришталево чисті озера, хвойні ліси і горбисті долини, де пасуться вівці та кумедні поні в теплих в’язаних светрах, які є родзинкою Шотландії. Відтак, Маруся мріє побувати у цій країні, аби побачити на власні очі і сфотографувати її краєвиди та поділитися цією красою з усіма. Дівчинка щиро вірить у те, що її мрії обов’язково здійсняться!