Назад

Аріна Чабан, 12 років

Діагноз:
Спінальна м’язова атрофія Верніга-Гоффмана
Мрія:
Мріє зустрітися з Катериною Осадчою
18 особи
зробили внесок
5000 грн.
зібрано з 5000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Аріна з Хмельницього не може ні стояти, ні ходити, може тільки сидіти з підтримкою і рухати руками. Хвороба "з’їдає" м’язи спини, і хребет складається вдвоє. Внаслідок цього всі внутрішні органи зміщуються, стискаються і поступово перестають функціонувати. Нещодавно Аріна поїхала на операцію, щоб зупинити цей страшний процес. Замість м’язів хребет Аріни тепер буде тримати титанова конструкція - стержні та скоби.

Але не дивлячись на цей складний діагноз, дівчинка добре вчиться, багато читає, цікавиться поштовим мистецтвом та мейл-артом. Вона захоплюється справою телеведучих, вмінням гарно і грамотно говорити. І якби не ця хвороба, обов'язково хотіла би стати телеведучою, такою, як Катерина Осадча. Катерина – улюблена телеведуча Аріни і взірець цієї професії. Дівчинка давно спостерігає за її роботою, участю в різних програмах і мріє з нею зустрітися, аби розпитати її про журналістику, чому вона вибрала для себе саме цю професію, її робочі будні, як вона готується до ефірів та чи пише сценарії заздалегідь. А ще Аріна захоплюється бісероплетінням та дуже хоче підготувати для Катерини особливий подарунок своїми руками.

Мрія Аріни здійснилася на кінофестивалі «Молодість»! Наші чарівники зазирнули в гардероб Каті Осадчої, аби здійснити мрію 14-річної дівчинки, яка має вроджену спинно-м’язову атрофію і прикута до візка. Вона з дитинства мріє бути журналістом і брати інтерв’ю у зірок та триматися у кадрі так само впевнено і професійно, як її кумир. А ще дівчинку вражає те, що її улюблена ведуча за 11 років в ефірі жодного разу не була в одному й тому ж образі. Її колекція капелюшків просто розкішна! Ми знайшли модельєра, яка взялася за надскладне завдання: за 4 дні пошити для Арини таку ж сукню, як у Каті Осадчої. Аби знайти подібну тканину, ми перебрали сотні зразків і знайшли її!

«Нашим секретом і головною проблемою було те, щоб по картинці повністю відтворити таку ж саму сукню, як у Каті, тільки для однієї маленької дівчинки», - розповідає куратор проекту Лідія Таран. – «Нас дуже вразило те, що після такої складної операції і наркозу вона хоче залишатися і бути й надалі красивою дівчинкою».

Арінка думала, що їде до столиці на чергове обстеження, вона навіть не підозрювала, що команда чарівників у Києві працює над тим, щоб створити для неї незабутній вечір! І ось вона на каналі, її зустрічає наша Фея Лідія Таран, проводить екскурсію і пропонує затриматися у гримерці, де на неї чекає справжнє перевтілення. Вона не здогадується, що у сусідній гримерці готується до зйомок і до зустрічі з нею її кумир!

Зачіска і макіяж готові, неймовірно красива сукня - і Аріна неочікувано для себе зустрічається зі своєю улюбленою телеведучою! Катя Осадча прийшла не з порожніми руками, вона подарувала Аріні такий самий капелюшок, який був на ній, і запросила разом піти на червону доріжку кінофестивалю «Молодість». Спочатку Аріна спостерігала за її роботою, а потім сама взяла інтерв’ю у зірок: музиканта Дмитра Шурова та актора Володимира Горянського. Відома ведуча оцінила на «12» перші спроби юної колеги, дала їй декілька професійних порад та настанов, а також побажала успіху на шляху до своєї мрії.


«Арінко, у тебе дуже круто виходить! Ти – великий молодець! Я сподіваюся, що через 5 років ти складеш потужну конкуренцію на вітчизняному телебаченні», - сказала на прощання Катя Осадча маленькій мрійниці.

Аріна була просто щасливою, коли інтерв’ю, яке вона брала, показали в ефірі «1+1»!


Всі подробиці цієї історії дивіться у двох сюжетах ТСН: