Назад

Денис Куліш, 18 років

Діагноз:
муковісцидоз
Мрія:
Мріє зустрітися з Майклом Джорданом
22 особи
зробили внесок
290000 грн.
зібрано з 290000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Денис захоплюється баскетболом з семи років. Він мріє стати видатним гравцем, як його кумир Майкл Джордан. Через складну хворобу (муковісцидоз) і проблеми з диханням Дениса не приймали у баскетбольні секції та школи - ніхто не вірив, що хлопець зможе серйозно займатися спортом. Але захоплення виявилось сильніше за недуг. Хлопчик почав тренуватися самостійно – наполегливо, як колись в дитинстві його кумир. Щодня Денис виходив на подвір’я робив зарядку і кидав, і кидав м’яча у кошик. Згодом він досяг хороших результатів, і його взяли в секцію. Тренер дуже хвалить Дениса за його успіхи. Хлопець часто говорить мамі «ти не плач, я спортом перемагатиму хворобу. А коли стану професійним баскетболістом, ти ще будеш мною пишається!»

Його кумир - знаменитий баскетболіст Майкл Джордан. Денис знає про нього все, що можна знайти у літературі та Інтернеті: про спортивну кар’єру, найкращі ігри, дитинство і особисте життя, успіхи та розчарування. Всі хлопці з секції називають Дениса "Джорданом", а він дуже пишається цим. Попри смертельно небезпечне захворювання, він дуже прагне жити і продовжує тренування. Навіть закордонні лікарі були вражені силою волі хлопця з таким захворюванням.

"Я мрію стати видатним баскетболістом, як Майкл Джордан. Баскетбол – це сенс всього мого життя, а Майкл для мене - взірець спортсмена. Я хочу добитися великих успіхів і перемог в бескетболі, а в своєму житті – перемогти хворобу. Найбільше щастя для мене було би побувати в Лос-Анджелес і зустрітись з Майклом. Така зустріч надасть мені сили жити далі і вдосконалюватись, щоб досягти того, про що я мрію", - каже він.


Ми дуже сподіваємося на вашу підтримку! Поширюйте інформацію про Дениса та його мрію, разом ми достукаємося до зірки світового баскетболу та подаруємо емоції, які дуже потрібні юнаку, аби протистояти хворобі та боротися день за днем.


Історія Дениса Куліша торік облетіла не тільки всю країну, а й потрапила за океан. Про нього чутно з усіх соцмереж, газет, журналів, YouTube, на ТБ. Про його мрію говорили ведучі «Сніданку з 1+1» в гостях у продюсерів за лаштунками американського шоу “Good Morning America” у Нью-Йорку. Завдяки зусиллям Олександри Лободи про хлопця говорять відомі на весь світ українські баскетболісти Олександр Волков і Станіслав Медведенко, знає вже колишній тренер Майкла Джордана Майк Фрателло. Команда ТСН навіть достукалася до Майклового асистента Леслі Джонс.

І сталося перше чудо!Майкл Джордан написав у грудні листа підтримки Денису і передав велику посилку подарунків – спортивного інвентаря та обладунку для тренувань. Посилка застала хлопця в лікарні на чергових процедурах – їх Денис має проходити регулярно, щоб дихати і жити. Це було неймовірне щастя та величезний заряд позитивних емоцій.

«Денис до останньої хвилини не міг повірити в те, що йому надійшов лист від самого Майкла Джордана! У той момент у мене було відчуття, що мій хлопчик абсолютно здоровий», — згадує Денисова мама Галина.

А потім сталося друге чудо. Кілька місяців команда проекту «Здійсни мрію» збирала і таки зібрала 300 000 гривень на подорож Дениса у США.На ці кошти команда планувала везти Дениса у спеціальний тренувальний кемп Майкла Джордана, який щоліта працював у Каліфорнії. Саме туди приїздить зірковий баскетболіст, щоб познайомитись із талановитими дітьми та провести заняття, тож він обов’язково побачився би з Денисом уже цього літа. Команда компанії AVIALIGA подарувала квиткина переліт у США і назад Денисові і його мамі Галині.

«Майкл та його агенти почули про українського юнака! Ми дякуємо всім, хто допомагає нам з цією мрією, шукає можливості й шанси. З такою підтримкою внутрішньої сили для боротьби з хворобою у хлопця ще більше! Проте найголовніша зустріч із кумиром ще попереду. Знаю: неможливе можливе!» – каже кураторка проекту Лідія Таран.

Плануючи оформлення документів на візи у січні 2018-го, ми отримали несподіване підтвердження невтішної звістки: відомий баскетболіст мусив припинити роботу табору на невизначений термін. Але Денис не може здаватися. І ми разом з ним. Отже, шукаємо нові можливості!

Перевірмо разом, чи правда, що всі люди на планеті знайомі одне з одним через кілька рукостискань.Зробіть свій пост із відеороликом для Дениса, тегніть тих, хто, на вашу думку, може допомогти зв’язатися з Майклом Джорданом або знає його друзів, знайомих, колег-журналістів, спортсменів, зірок, телеведучих, бізнесменів, доброчинців – усіх, хто міг би наблизити Дениса до мрії.

Сила та щирість мрії Дениса надихнула усіх. І хоча хлопець так і не потрапив до табору баскетболістів через його закриття, він став першою українською дитиною, до якої написав Майкл Джордан. Такої уваги від американської зірки баскетболу не мали навіть підопічні міжнародного фонду Make-A-Wish Foundation! Цей випадок є просто унікальним. Вийти на контакт з Майклом Джорданом здавалося чимось абсолютно неможливим, але наші Феї та Чарівники зробили неймовірне! Вони змогли достукатися до Майкла Джордана і переповіли йому, що за океаном є мрійник, який понад усе хоче доторкнутись до легенди баскетболу. Денис був у захваті і не міг стримати здивування і радість, коли отримав цілу купу подарунків для професійної гри в баскетбол та особистого листа від самого Джордана, в якому той висловив своє захоплення силою духу нашого мрійника та закликав не здаватися та продовжувати заняття баскетболом!

Для Дениса лист та подарунки від кумира мільйонів стали натхненням не припиняти займатися улюбленим спортом. Хлопець на власні очі побачив, що неможливе стає можливим, якщо палко мріяти та йти за своєю мрією.
Але коли Денису виповнилося 18 років, він прийняв рішення забрати кошти, які передали на здійснення його мрії Чарівники зі всієї України. Зібрані кошти вже перераховано на його особистий рахунок. Він зможе витратити їх на лікування або розвиток свого баскетбольного таланту. Історія Дениса ще раз доводить - на шляху до здійснення найщирішої мрії можна подолати будь-які перепони! Якщо точно знати про що мріяти, то можна вийти за будь-які межі, і мрія почне здійснюватися!