Назад

Денис Куліш, 18 років

Діагноз:
муковісцидоз
Мрія:
Мріє зустрітися з Майклом Джорданом
29 особи
зробили внесок
64275 грн.
зібрано з 290000 грн. необхідних
22.16%
Допомогти

Денис захоплюється баскетболом з семи років. Він мріє стати видатним гравцем, як його кумир Майкл Джордан. Через складну хворобу (муковісцидоз) і проблеми з диханням Дениса не приймали у баскетбольні секції та школи - ніхто не вірив, що хлопець зможе серйозно займатися спортом. Але захоплення виявилось сильніше за недуг. Хлопчик почав тренуватися самостійно – наполегливо, як колись в дитинстві його кумир. Щодня Денис виходив на подвір’я робив зарядку і кидав, і кидав м’яча у кошик. Згодом він досяг хороших результатів, і його взяли в секцію. Тренер дуже хвалить Дениса за його успіхи. Хлопець часто говорить мамі «ти не плач, я спортом перемагатиму хворобу. А коли стану професійним баскетболістом, ти ще будеш мною пишається!»

Його кумир - знаменитий баскетболіст Майкл Джордан. Денис знає про нього все, що можна знайти у літературі та Інтернеті: про спортивну кар’єру, найкращі ігри, дитинство і особисте життя, успіхи та розчарування. Всі хлопці з секції називають Дениса "Джорданом", а він дуже пишається цим. Попри смертельно небезпечне захворювання, він дуже прагне жити і продовжує тренування. Навіть закордонні лікарі були вражені силою волі хлопця з таким захворюванням.

"Я мрію стати видатним баскетболістом, як Майкл Джордан. Баскетбол – це сенс всього мого життя, а Майкл для мене - взірець спортсмена. Я хочу добитися великих успіхів і перемог в бескетболі, а в своєму житті – перемогти хворобу. Найбільше щастя для мене було би побувати в Лос-Анджелес і зустрітись з Майклом. Така зустріч надасть мені сили жити далі і вдосконалюватись, щоб досягти того, про що я мрію", - каже він.


Організація зустрічі з Майклом, звісно, потребує чималих витрат, проте наша команда впевнена, що все можливо! Загалом бюджет мрії за попередніми розрахунками буде складати близько 13000$, адже має включати покриття таких витрат:

- Вартість табору - Візовий збір - Квитки на літак - Оренда транспорту - Проживання - Харчування - Медичне страхування - Перекладач

Ми дуже сподіваємося на вашу підтримку! Поширюйте інформацію про Дениса та його мрію, разом ми достукаємося до зірки світового баскетболу та подаруємо емоції, які дуже потрібні юнаку, аби протистояти хворобі та боротися день за днем.Зараз на фейсбук-сторінці "Здійсни мрію" проходить аукціон заради здійснення мрії Дениса Куліша та збору коштів на подорож до США. Всі кошти, зібрані у ході цього аукціону, будуть направлені на організацію подорожі Дениса до тренувального табору Джордана у Каліфорнії. На оплату поїздки та супутні витрати на проживання і ліки треба зібрати 290 000 гривень. Але ми знаємо, що разом ми допоможемо хлопцеві зустрітися з кумиром.

Долучайтеся і ви: https://www.facebook.com/ZdiysnyMriyu/