Назад

Юрій Синиця, 7 років

Діагноз:
Цистеноз
Мрія:
Мріє зустрітися з Наталією Мосейчук та побачити море
17 особи
зробили внесок
5150 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

У Юрчика важке захворювання - цистеноз. Він потребує негайної пересадки нирки, а також дороговартісних ліків Цистагон, які не є зареєстрованими в Україні. Нирки відмовляють, організм отруюється. В Україні четверо діток з таких діагнозом. Ковтати пігулки і робити уколи Юркові треба 50 разів на добу. 18 препаратів у день - ціна його життя. Юрчик живе разом із братиком Сашком, у якого такий самий діагноз, та батьками в Карпатах високо у горах. Цього року Юрчик пішов у перший клас, дуже здібний і розумний хлопчик, любить математику та навколишній світ, моря і океани! Але через погіршення стану довелось припинити навчання...

У листопаді цього року Юрчик став учасником великого благодійного фотопроекту "Мрій", партнером якого виступив проекту "Здійсни мрію". Фотопроект зібрав дітлахів з інвалідністю з різних куточків України. Їхні фото з відомими артистами, спортсменами та телезірками прикрасили стіни Мистецького Арсеналу в Києві. Мета виставки – підтримати дітей та їхні родини, а на виручені кошти купити будинок, де буде відкрито Місто добра, місце, куди можуть звернутися і де можуть знайти притулок мами з дітьми, котрі потребують допомоги.

Маленький Юрчик обрав для участі у фотопроекті улюблену ведучу ТСН Наталію Мосейчук. Він завжди в курсі всіх новин, бо дізнається про них з екрана телевізора саме від цієї ведучої. Під час фотосесії для проекту вдалося дізналися, що ці діти ніколи не були на морі, не бачили, як плескаються хвилі, не знають тих, хто живе під водою. Тому чарівниця «Здійсни мрію» Наталія зробила все, аби малюк зміг відчути щастя від здійснення своєї мрії.

"Єдине його "вікно у світ" – телевізор. Звідти знає про море, про всіх морських жителів, зі швидкістю справжнього приморського жителя називає усіх чудернацьких водних створінь. А ще… він любить дивитися ТСН. Не повірила, коли почула, що мрія маленького «знайка» – познайомитися із ведучою новин, зі мною. Це найменше, що я могла зробити для Юрасика. Бо попереду – велика і складна боротьба за його життя. Юрасику довго діагностували хворобу і вона вбила його нирку. Я звертаюся до всіх, хто може відмовити собі у шоколадці, у неповній заправці бака машини, у філіжанці кави, у зайвому шматку м'яса чи ковбаси, у якійсь дрібничці і допомогти моєму другу Юрчику Синиці. Я дуже вірю, що ви відгукнетеся. А вже після операції у Юрчика та його братика-«мізинчика» Сашка буде море!", - каже Наталія Мосейчук.

Дивіться подробиці казкової історії, яка трапилася із Юрком у двох серіях від ТСН:


Різдвяне диво сталося! Маленький Юрчик отримає нову нирку, пересадку якої констатували лікарі. 60 000 євро - саме стільки зібрали українці на операцію для хлопчика.

Дивіться подробиці у сюжеті ТСН: