Назад

Даниїл Чобанюк, 8 років

Діагноз:
Нейробластома 4 ст.
Мрія:
Мріє зустрітися з Тіною Кароль, а також мати смартфон
34 особи
зробили внесок
8000 грн.
зібрано з 8000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Данилкові 8 років. Коли він ходив у садочок, відвідував секцію карате та активно готувався до школи. Однак у серпні 2016 року хлопчик поскаржився на сильні головні болі, нудоту. Його госпіталізували з підозрами на менінгіт, але діагноз виявився хибним. Через два тижні знову стався подібний напад. Швидка привезла хлопчика в ОХМАТДИТ з підозрою на апендицит. Після обстеження УЗД і КТ лікарі виявили новоутворення і направили в Національний Інститут раку, де з вересня 2016 року Данило почав лікування у відділенні дитячої онкології. На початку жовтня дитині провели відкриту біопсію з видаленням пухлини і встановили діагноз – нейробластома 4 ст.

В Інституті раку Данилко пройшов 8 курсів хіміотерапії. З вересня 2017 року хлопчик продовжив лікування в Італіі, де отримав ще 6 блоків хімії, однак пухлина не реагувала на неї, а, навпаки, почала прогресувати, і дитина була відправлена додому на паліативне лікування. Даня думає, що переміг хворобу, він веселий і життєрадісний хлопчик, дуже любить гуляти на вулиці і ходити на рибалку.

Коли хлопчина перебував на лікуванні в Італії, він став учасником міжнародного проекту Make-A-Wish . Команда італійських волонтерів подарувала йому щасливий день у парку розваг та омріяний сегвей. Однак він дуже сумував за Україною, за рідною домівкою і постійно слухав пісню Тіни Кароль «Україна – це ти», яка нагадувала йому про батьківщину. Йому дуже подобається Тіна Кароль, бо вона красива і талановита. Він мріє зустрітися з нею, аби разом заспівати свою улюблену пісню, яка надихала і підтримувала його у боротьбі з тяжкою недугою.


«Я дуже люблю свою Україну, так само, як і Тіну Кароль, яка написала пісню про неї», - зауважив юний патріот.


А також він хоче мати власний смартфон, адже майже два роки важкого лікування фінансово виснажило родину Данила, і батьки не в змозі виконати його бажання. Запрошуємо вас стати Чарівниками для Данилка і разом здійснити його мрії, аби подарувати йому радість та віру в те, що дива трапляються!

19 серпня, разом з мамою і сестричкою, Даня сходив на концерт Тіни Кароль в Sky Family Park. Емоції малого важко передати словами – він і пищав, і пісні співав, і танцював. Мама каже, що вже давно не бачила Даню таким щасливим. Дуже дякуємо організаторам концерту, що допомогли Дані наблизитися до своєї мрії!

Сталося ще одне диво: Даня вже отримав омріяний смартфон! Чарівником для мрійника став магазин побутової техніки та електроніки Comfy. Про мрію хлопчика вони дізнались завдяки вашим репостам мрії Дані на нашій фейсбук сторінці. Comfy так вразила мрія та історія малечі, що вони запросили його з мамою до найближчого магазину і вручили смартфон. Тепер юний мрійник зможе переглядати кліпи улюбленої співачки навіть в лікарні. Дякуємо нашим неймовірним Чарівникам!