Назад

Даниїл Чобанюк, 8 років

Діагноз:
Нейробластома 4 ст.
Мрія:
Мріє зустрітися з Тіною Кароль, а також мати смартфон
51 особи
зробили внесок
4550 грн.
зібрано з 8000 грн. необхідних
56.88%
Допомогти

Данилкові 8 років. Коли він ходив у садочок, відвідував секцію карате та активно готувався до школи. Однак у серпні 2016 року хлопчик поскаржився на сильні головні болі, нудоту. Його госпіталізували з підозрами на менінгіт, але діагноз виявився хибним. Через два тижні знову стався подібний напад. Швидка привезла хлопчика в ОХМАТДИТ з підозрою на апендицит. Після обстеження УЗД і КТ лікарі виявили новоутворення і направили в Національний Інститут раку, де з вересня 2016 року Данило почав лікування у відділенні дитячої онкології. На початку жовтня дитині провели відкриту біопсію з видаленням пухлини і встановили діагноз – нейробластома 4 ст.

В Інституті раку Данилко пройшов 8 курсів хіміотерапії. З вересня 2017 року хлопчик продовжив лікування в Італіі, де отримав ще 6 блоків хімії, однак пухлина не реагувала на неї, а, навпаки, почала прогресувати, і дитина була відправлена додому на паліативне лікування. Даня думає, що переміг хворобу, він веселий і життєрадісний хлопчик, дуже любить гуляти на вулиці і ходити на рибалку.

Коли хлопчина перебував на лікуванні в Італії, він став учасником міжнародного проекту Make-A-Wish . Команда італійських волонтерів подарувала йому щасливий день у парку розваг та омріяний сегвей. Однак він дуже сумував за Україною, за рідною домівкою і постійно слухав пісню Тіни Кароль «Україна – це ти», яка нагадувала йому про батьківщину. Йому дуже подобається Тіна Кароль, бо вона красива і талановита. Він мріє зустрітися з нею, аби разом заспівати свою улюблену пісню, яка надихала і підтримувала його у боротьбі з тяжкою недугою.


«Я дуже люблю свою Україну, так само, як і Тіну Кароль, яка написала пісню про неї», - зауважив юний патріот.


А також він хоче мати власний смартфон, адже майже два роки важкого лікування фінансово виснажило родину Данила, і батьки не в змозі виконати його бажання. Запрошуємо вас стати Чарівниками для Данилка і разом здійснити його мрії, аби подарувати йому радість та віру в те, що дива трапляються!

19 серпня, разом з мамою і сестричкою, Даня сходив на концерт Тіни Кароль в Sky Family Park. Емоції малого важко передати словами – він і пищав, і пісні співав, і танцював. Мама каже, що вже давно не бачила Даню таким щасливим. Дуже дякуємо організаторам концерту, що допомогли Дані наблизитися до своєї мрії!