Назад

Даниїл Чобанюк, 8 років

Діагноз:
Нейробластома 4 ст.
Мрія:
Мріє зустрітися з Тіною Кароль, а також мати смартфон
34 особи
зробили внесок
8000 грн.
зібрано з 8000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Данилкові 8 років. Коли він ходив у садочок, відвідував секцію карате та активно готувався до школи. Однак у серпні 2016 року хлопчик поскаржився на сильні головні болі, нудоту. Його госпіталізували з підозрами на менінгіт, але діагноз виявився хибним. Через два тижні знову стався подібний напад. Швидка привезла хлопчика в ОХМАТДИТ з підозрою на апендицит. Після обстеження УЗД і КТ лікарі виявили новоутворення і направили в Національний Інститут раку, де з вересня 2016 року Данило почав лікування у відділенні дитячої онкології. На початку жовтня дитині провели відкриту біопсію з видаленням пухлини і встановили діагноз – нейробластома 4 ст.

В Інституті раку Данилко пройшов 8 курсів хіміотерапії. З вересня 2017 року хлопчик продовжив лікування в Італіі, де отримав ще 6 блоків хімії, однак пухлина не реагувала на неї, а, навпаки, почала прогресувати, і дитина була відправлена додому на паліативне лікування. Даня думає, що переміг хворобу, він веселий і життєрадісний хлопчик, дуже любить гуляти на вулиці і ходити на рибалку.

Коли хлопчина перебував на лікуванні в Італії, він став учасником міжнародного проекту Make-A-Wish . Команда італійських волонтерів подарувала йому щасливий день у парку розваг та омріяний сегвей. Однак він дуже сумував за Україною, за рідною домівкою і постійно слухав пісню Тіни Кароль «Україна – це ти», яка нагадувала йому про батьківщину. Йому дуже подобається Тіна Кароль, бо вона красива і талановита. Він мріє зустрітися з нею, аби разом заспівати свою улюблену пісню, яка надихала і підтримувала його у боротьбі з тяжкою недугою.


«Я дуже люблю свою Україну, так само, як і Тіну Кароль, яка написала пісню про неї», - зауважив юний патріот.


А також він хоче мати власний смартфон, адже майже два роки важкого лікування фінансово виснажило родину Данила, і батьки не в змозі виконати його бажання. Запрошуємо вас стати Чарівниками для Данилка і разом здійснити його мрії, аби подарувати йому радість та віру в те, що дива трапляються!

19 серпня, разом з мамою і сестричкою, Даня сходив на концерт Тіни Кароль в Sky Family Park. Емоції малого важко передати словами – він і пищав, і пісні співав, і танцював. Мама каже, що вже давно не бачила Даню таким щасливим. Дуже дякуємо організаторам концерту, що допомогли Дані наблизитися до своєї мрії!

Сталося ще одне диво: Даня вже отримав омріяний смартфон! Чарівником для мрійника став магазин побутової техніки та електроніки Comfy. Про мрію хлопчика вони дізнались завдяки вашим репостам мрії Дані на нашій фейсбук сторінці. Comfy так вразила мрія та історія малечі, що вони запросили його з мамою до найближчого магазину і вручили смартфон. Тепер юний мрійник зможе переглядати кліпи улюбленої співачки навіть в лікарні. Дякуємо нашим неймовірним Чарівникам!

Мрія Дані здійснилася! 14 квітня, у півфіналі вокального шоу «Голос країни-9» команда проекту влаштувала несподіваний сюрприз для малечі. І для хлопчика, і для зіркового тренера до останнього ця зустріч була повною несподіванкою. Даня думав, що просто їде на концерт. І навіть коли з автівки хлопчика зустріла куратор проекту, телеведуча Лідія Таран, він не здогадався, що став головним героєм справжньої спецоперації здійсненя мрій.

Разом з Лідією Даня спостерігав за вокальним шоу з віп-сектору, коли до нього підійшла ведуча Катерина Осадча, яка і розповіла усім глядачам про давню мрію хлопчика.

Розчулена Кароль одразу підійшла до Дані і не могла стримати емоцій: «Мій зайчику, привіт! Це правда, що про тебе розказали? Ти справжній боєць!». А потім, під акомпонемент оркестру, вони заспівали пісню Україна – це ти. Усе це відбувалося у прямому ефірі, на очах у мільйонів глядачів.

Куратор проекту Лідія Таран розповіла зворушливу історію хлопчика: «У Дані рак. Пройшовши 8 курсів хіміотерапії українські лікарі відправили хлопчика на лікування в Італії. Там він дуже сумував за батьківщиною і увесь час слухав пісню Тіни Кароль "Україна - це ти". Хлопчик повернувся в Україну з вірою, що вже повністю одужав. Відтоді Даня увесь час, щодня, наспівує її пісні. І дуже мріяв заспівати про Україну разом з Тіною Кароль!»

Допомогли здійснити цю мрію хлопчика команда Голосу країни та головний продюсер великих розважальних проектів 1+1 Володимир Завадюк.

Підтримати маленького мрійника на ефір прийшли ведучі Сніданку з 1+1 Руслан Сенічкін, Людмила Барбір та Неля Шовкопляс, а також ведуча ТСН. Тиждень Алла Мазур, яка одразу після свого вечірнього ефіру вирішила приїхати в студію Голосу: «В першу чергу я прийшла на ефір підтримати Даню, у якого здійснилася мрія. Даня дуже хвилювався, але сказав мені, що у нього все вдалося і було круто. Спасибі усім, хто долучився до здійснення мрії».

Здійснення мрії Дані стало експериментом для усієї команди проекту, адже вперше підготовка до здійснення ісама кульмінація відбувалися у прямому ефірі – спочатку у ефірі ТСН.Тиждень, а потім у прямому ефірі Голосу країни.

Під час зворушливою зустрічі соцмережі одразу вибухнули словами підтримки. Багато користувачів були розчулені до сліз.