Назад

Андрій Худан, 8 років

Діагноз:
Остеогенна саркома лівого плеча
Мрія:
Мріє зустрітися з Володимиром Зеленським, навчитися писати жарти та стати учасником проекту «Розсміши коміка. Діти»
9 особи
зробили внесок
1150 грн.
зібрано з 5000 грн. необхідних
23%
Допомогти

Андрійкові 8 років. Він живе в селі Дулове Тячівського району Закарпатської області. В листопаді 2016 року хлопчик почав жалітися на болі у лівому плечі. На рентгенівському знімку місцеві лікарі побачили, що його кістка неправильної форми, і одразу направили на обстеження в Національний інститут раку, де було встановлено діагноз – остеогенна саркома лівого плеча.

Вже майже два роки Андрійко живе між лікарнею та домівкою: він переніс три операції, багато курсів хіміотерапії. Хлопчик залишився без ручки і пройшов складний курс реабілітації, оскільки його переслідували фантомні болі. І весь цей час його підтримували жарти улюбленого коміка Володимира Зеленського.

В лікарні він постійно дивився в YouTube програми «Розсміши коміка. Діти», «Вечірній квартал», «Ліга сміху». Вони допомагали мужньому хлопчикові не здаватися, не опускати руки, вірити в одужання. За словами Андрійка, йому подобається Зеленський за його гумор і позитив. Наш герой зізнався, що також пробував придумувати жарти, аби бути схожим на свого кумира, але поки що в нього не дуже виходить. Тому він мріє зустрітися з улюбленим актором, щоб повчитися, потренуватися.

«Я дуже хотів би побачитися з Володимиром Зеленським для того, аби він допоміг мені навчитися писати смішилки, розкрив кілька секретів, і потім, коли в мене буде виходити, я попрошу взяти мене у проект «Розсміши коміка. Діти», - поділився з нами маленький мрійник. А ще, під час святкування Всесвітнього Дня Бажань, Андрійко намалював свою мрію.

Цього року Андрійко пішов у третій клас. Його улюблений предмет – математика. Він прагне надолужити пропущені через хворобу знання, аби не відставати від своїх однокласників.

А також хлопчик вірить у те, що Володимир Зеленський його почує, і їхня зустріч обов’язково відбудеться!