Назад

Ліза Якубенко, 12 років

Діагноз:
онкологія
Мрія:
Мріє побачити море
11 особи
зробили внесок
4700 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

Наприкінці лютого 2017-го року, коли Тіна Кароль поїхала здійснювати мрію дівчини Лери Кікош із міста Озерне на Житомирщині, команда проекту навідалася до обласної дитячої лікарні, аби дізнатися про долю та мрії й інших діток онковідділення.

12-річна онкохвора Ліза Якубенко нині перебуває на лікуванні у цій лікарні. Але, як і будь-який пацієнт, окрім одужання, мріє ще про дещо особисте. Ми розпитали дівчину про її бажання й те, що надихає її та додає сил для боротьби з хворобою. Виявилося, що дівчина понад усе мріє побачити море.

«Я була всього два рази в житті на морі, хотіла поїхати торік – не вийшло», - каже Ліза.


У вересні до нас постукалася одеситка Марина Желева, яка запропонувала свою підтримку й допомогу у здійсненні мрії Лізи. А ще трохи згодом Ліза разом із родиною завітала до Одеси та побачила море. Мрія здійснилася! Крім того, чарівниця Марина організувала цілу екскурсію містом.

"Я сподіваюся, що нам вдалося зробити Лізу трішки щасливішою. У нас за програмою була екскурсія по Аркадії, Дерибасівській, Морпорт, зоопарк, морська прогулянка, луна-парк, дельфінарій. Нам дуже пощастило з погодою і Ліза змогла скупатися у морі.Вона неймовірна дівчинка, з великим добрим серцем і у неї чудова мама, я дуже рада що познайомилася з такою дружною родиною, я думаю що для мене, як майбутній мамі, є чому у них повчитися. І я сподіваюся що вони до мене ще в гості приїдуть, а я може до них в село. Я щаслива, що мала можливість, виконати маленьку мрію і спасибі вам за можливість взяти участь в такому доброму проекті.", - каже Марина Желева.Команда проекту "Здійсни мрію" вдячна Марині за те, що вона подарували щастя дівчинці! Емоції, які отримують діти, коли їх мрія здійснюється, неможливо виміряти і неможливо описати словами. Такі емоції цілющі, вони позитивно впливають і на життєві показники діточок, і на процес лікування. Це своєрідна психотерапія, справді потрібна і дітям, і їхнім рідним, і лікарям.