Назад

Микита Єремеєв , 17 років

Діагноз:
лімфома Ходжкіна
Мрія:
Мріє зустрітися зі Святославом Вакарчуком
1 особи
зробили внесок
50 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

Микита родом з Маріуполя, сирота. Опіку над ним взяла його бабуся. Микита хворів на лімфому Ходжкіна, тобто рак лімфатичної системи. Тривалий час хлопець проходив лікування високодозовою хіміотерапією в НДСЛ ОХМАТДИТ.

Микита обожнює гурт Океан Ельзи, постійно слухає і знає всі пісні, саме слова пісні «Я не здамся без бою» надихали хлопця боротися за життя, витримувати біль.

У Микити була мрія потрапити на концерт його кумирів і зустрітись зі Святославом Вакарчуком, про яку дізналася кураторка проекту «Здійсни мрію» Лідія Таран.

І ось 18 червня 2016 року у вечір грандіозного концерту Океану Ельзи y на НСК Олімпійський було запрошено і Микиту разом з медичним супроводом просто з лікарні! Сто тисяч шанувальників гурту чекали на нову зустріч з кумирами, і це свято розділив і Микита! Він був приголомшений. 1+1 media та ВБФ "Крона" спільно з командою гурту влаштували йому цей сюрприз. У хлопця саме видалася перерва між виснажливими процедурами на кілька днів та з'явилися сили, і лікар дозволив хлопцю поїхати на цю грандіозну подію мрії! На кілька годин хлопець забув про свою хворобу, підстрибував і підспівував разом із усіма глядачами!

Але найбільше щастя – це зустріч зі Святославом Вакарчуком, яуий дізнався про Микиту та знайшов час перед концертом зустрітись і поспілкуватись з ним.

Зараз Микита виписався з лікарні, знаходиться на медичному обліку та сподівається на краще! Він повернувся додому в Маріуполь і навіть поступив до інституту. Тепер він студент спеціальності "Право" НПУ ім. Драгоманова, вчиться на відмінно і постійно згадує ту зустріч з Святославом Вакарчуком, яка дала йому сили і віру для подолання хвороби і зараз тримає його, дає віру у краще майбутнє і добрих людей.