Назад

Женя Біленко, 8 років

Діагноз:
лейкоз
Мрія:
Мрію покататися на повітряній кулі з Дмитром Комаровим
0 особи
зробили внесок
0 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

Половину життя 8-річний Женя Біленко бореться зі страшною хворобою – раком крові. Батьки декілька місяців ходили з сином по лікарнях, поки не почули страшний діагноз – лейкоз. Спочатку, після декількох хіміотерапій хворобу, здавалося б, вдалося подолати без операцій. Женя одужав, пішов до школи та знайшов нових друзів.

Втім, перший клас хлопчик так і не закінчив, адже недуг повернувся. І знову почалися дні і ночі у лікарні з прогулянками лише коридором «до туалету» та виснажливими процедурами. Та Женя, попри свій маленький вік, завжди тримався спокійно і плакав лише під час дуже болісних пункцій кісткового мозку.

Незаважаючи на тяжку хворобу, він - звичайний маленький хлопчик, який любить гратися, має декілька масок мультиплікаційних героїв. Проте дуже часто Женя у своїй уяві бореться зі злим чарівником, який «псує йому кров». Та, на жаль, не завжди виграє у нього. Саме тому, щоб побороти лиходія, він хоче стати сильнішим та відважнішим.

Щоб хлопчик повірив у свої сили, один із благодійників проекту подарував Жені сертифікат на політ на повітряній кулі. Хлопчик дуже зрадів та попросив лише одне: щоб компанію під час польоту йому склав ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров.

Ведучий одразу ж відгукнувся на запрошення проекту «Здійсни мрію». Разом вони не тільки покаталися на кулі, а й повчилися нею керувати, робили селфі. А ще Дмитру довелось майже увесь політ тримати хлопця на руках, адже той був замаленький і не міг побачити краєвиди навколо. Коли вони зійшли з кулі, очі хлопчика блищали від радості.


На прощання ведучий подарував хлопцю бластери, щоб подужати злого чарівника, амулет з Непалу та декілька тибетських календарів. А ще побажав цікавих та захопливих подорожей у майбутньому.

це була не остання зустріч Дмитром, незабаром вони побачилися знову. Вся країна збирала грощі на операцію Жені за кордоном, адже дати шанс вилікуватись назажди може тільки пересадка кісткового мозку у клініці за кордоном (в Україні досі не роблять пересадок не від рідного донора). Завдяки небайдужим потрібна величезна сума у 150 тисяч євро була зібрана. І вже у грудні 2016 року Дмитро Комаров проводжав Женю на літак до Італії у еаропорту Борисполя.