Назад

Павло Жеревчук, 13 років

Діагноз:
онкологія
Мрія:
Мрію про футбольні бутси і м'яч на літо
3 особи
зробили внесок
9780 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

ДИНАМІВЦІ ВИЙШЛИ НА ПОЛЕ РАЗОМ З ХВОРИМ НА РАК ХЛОПЧИКОМ

Проект «Здійсни Мрію» допоміг 13-річному Паші Жеревчуку отримати професійне футбольне взуття та м’яч, зустрітися з гравцями «Динамо» та спробувати свої сили у коментуванні матчу

Паша живе з мамою в селі Вербівка на Житомирщині. Вже понад два роки хлопчик проходить складне лікування онкологічного захворювання. Як і всі хлопці, Паша мріяв про футбольні бутси і м’яч, щоби стати гравцем невеличкої селищної футбольної команди «Сокіл».

«Паша захопився футболом вже в лікарні, - розповідає мама хлопчика, - після складної операції і під час важкої хіміотерапії він почав дивитись матчі, вболівати за «Динамо».

Звісно, родина не може дозволити собі професійний футбольний інвентар, адже всі зусилля направлено на збір коштів на чергові лікувальні процедури. Хлопчик до останнього не вірив, що його мрія може здійснитись, хоча й із нетерпінням чекав 21 травня, дня приїзду знімальної групи. Пашині очі сяяли - він уперше приїхав у Київ, а зустріли його телеведучі Олександра Лобода і Лідія Таран, куратори проекту «Здійсни мрію». Разом вони завітали в магазин Adidas, де хлопчик вибрав собі бутси й отримав у подарунок офіційний м’яч Ліги чемпіонів.

Проте на цьому сюрпризи не закінчилися. Куратори проекту подарували хлопцеві шанс уперше в житті завітати на НСК «Олімпійський», де мала відбутись гра його улюбленої команди «Динамо». Більше того, ведуча «ПроФутболу» Олександра Лобода повідомила, що Паша зможе вийти на поле – за руку з капітаном «Динамо». Паша не переставав усміхатись. Він став серйозним лише коли разом із командою заспівав слова гімну України – у справжній формі, на полі, перед багатотисячним стадіоном «Олімпійський».

«Напевне, це найщасливіший день мого життя. Я ніколи не міг такого навіть вигадати», – каже Паша.

Після початку матчу його запросили на трибуну коментаторів, звідки він міг спостерігати за грою і навіть отримати майстер-клас з коментування від Володимира Кобелькова. Також на трибуні він зміг отримати поради і від колишнього футболіста та тренера Сергія Нагорняка. Трансляцію другого тайму матчу на 2+2 Паша відкрив уже самостійно.

Звісно, не обійшлося і без автографів від гравців «Динамо» та тренера Сергія Реброва. Разом із Олександрою Лободою Паша побував на лавці запасних, поспілкувався зі своїм кумиром Андрієм Ярмоленком та зробив на пам’ять купу фотографій.

«Так просто подарувати дитині незабутні враження! Ми вдячні команді ФК «Динамо», яка допомогла втілити цю мрію. Я ніколи не забуду обличчя Паші на великому табло на полі – його очі сяяли від щастя», – коментує одна з кураторів проекту Олександра Лобода.


Вже в середу Паша повертається в лікарню, на черговий курс хіміотерапії. Попри всі труднощі, його мама впевнена, що цей курс пройде легше за попередні, адже Паша сповнений позитивних емоцій і рахує дні, щоб узути нові бутси та вийти на поле.

Дивіть подробиці у сюжетах ТСН: