Крона
Назад
Настя Кураш

Настя Кураш

Запоріжжя

Допомогти

Моя мрія

Настя Кураш мріє, щоб її картини побачили люди, визнали її талант. Це дає їй натхнення, сенс творити далі ... Мріє про виставку картин.

Настя з Запоріжжя. Зараз знаходиться в ОХМАТДИТі, її готують до пересадки кісткового мозку. Дівчина прийняла кілька курсів хіміотерапії, потрібно ще два блоки. Лікування лейкозу для 12-річної Насті дуже вплинуло на її ємоційний стан – дівчина була в сильній депресії і втратила інтерес до життя. Ні таблетки, ні психотерапія не могли вивести дівчину з глибокої депресії.

Одного разу вона сказала, що хотіла би засвоїти малювання аквареллю і пастеллю, і якби майстер навчив її працювати з цими матеріалами. Раніше Настя відвідувала художню школу, писала олійними фарбами, у лікарні дивилась відеоуроки і намагалась слідувати ним. Ми звернулись до молодої художниці Ольги Куровець, вона почала приходити до Насті в лікарню і ділиться майстерністю роботи з аквареллю і пастеллю. Після цього дівчина наче прокинулась - знову почала малювати, створила серію різдвяних малюнків аквареллю, написала картини для лікарів на Новий рік, а нещодавно написала кілька картин олією.

Її роботи дуже якісні. Можна спробувати влаштувати не лише виставку, а й благодійний аукціон.