Назад

Настя Кураш, 12 років

Діагноз:
гострий гібрідний лейкоз
Мрія:
Мрію про власну виставку картин
66 особи
зробили внесок
10000 грн.
зібрано з 10000 грн. необхідних
100%

Настя Кураш мріє, щоб її картини побачили люди, визнали її талант. Це дає їй натхнення, сенс творити далі ... Мріє про виставку картин.

Настя з Запоріжжя. Зараз знаходиться в ОХМАТДИТі, її готують до пересадки кісткового мозку. Дівчина прийняла кілька курсів хіміотерапії, потрібно ще два блоки. Лікування лейкозу для 12-річної Насті дуже вплинуло на її ємоційний стан – дівчина була в сильній депресії і втратила інтерес до життя. Ні таблетки, ні психотерапія не могли вивести дівчину з глибокої депресії.

Одного разу вона сказала, що хотіла би засвоїти малювання аквареллю і пастеллю, і якби майстер навчив її працювати з цими матеріалами. Раніше Настя відвідувала художню школу, писала олійними фарбами, у лікарні дивилась відеоуроки і намагалась слідувати ним. Ми звернулись до молодої художниці Ольги Куровець, вона почала приходити до Насті в лікарню і ділиться майстерністю роботи з аквареллю і пастеллю. Після цього дівчина наче прокинулась - знову почала малювати, створила серію різдвяних малюнків аквареллю, написала картини для лікарів на Новий рік, а нещодавно написала кілька картин олією.