Назад

Артем Батрак, 14 років

Діагноз:
ДЦП
Мрія:
Мріє познайомитися з Тіною Кароль
20 особи
зробили внесок
2350 грн.
зібрано з 7900 грн. необхідних
29.75%
Допомогти

Артемкові 14 років, він з міста Біла Церква Київської області. В хлопчика ДЦП, в нього не працюють ніжки, тому він пересувається на візку. Батьки багато возили Артемка на лікування та реабілітації, щоб розробляти та зміцнювати м'язи, але малеча все ще прикутий до візка. Артемко постійно відвідує реабілітаційний центр для дітей з ДЦП в рідному місті.


Попри діагноз, Артемко дуже життєрадісний та активний хлопчик. Він добре вчиться в інклюзивному класі. А ще цікавиться кулінарією. Хлопчик підписаний на сторінки багатьох кулінарів-блогерів, вивчає нові рецепти, вдома завжди допомагає на кухні - любить ліпити з тіста, прикрашати страви.

Але справжньою відрадою для хлопця стала творчість його кумира. Артемко щирий фанат відомої української співачки Тіни Кароль. Він знає напам’ять всі пісні Тіни та з захватом слідкує за її творчістю. Одного разу батьки відвезли юного мрійника на концерт Тіни, і він до першої години ночі чекав її, щоб сфотографуватись і отримати автограф, проте того разу хлопцю не пощастило. Щороку Артем, як і всі дітлахи пише лист Діду Морозу з заповітною мрією. І завжди з'являються Чарівники, які втілюють мрії хлопця. В одному з листів Артемко написав, що понад усе мріє зустрітись з Тіною Кароль, поспілкуватись з нею, сфотографуватись та отримати автограф. Але Дід Мороз «відписав» хлопчику, що поки що не може це бажання здійснити, але треба почекати, і є надія, що все можливо, і мрія здійсниться!

Закликаємо всіх ставати Чарівниками для Артемка та здійснити цю щиру мрію!

Мрія Артемка здійснилася! Куратор проекту Лідія таран запросила хлопця на урок мрій в столицю, але всі деталі події трималася в секреті. Він навіть не здогадувався, що в цей час повним ходом йдуть підготовки до омріяної зустрічі з його кумиром Тіною Кароль.

Все відбувалось на території столичного Охматдиту, під час презентації супермобіля для Школи Супергероїв. Коли Артемко побачив Тіну, то дуже розгубився та зніяковів. Але коли Тіна почала знайомитись та розпитувати хлопчика про його життя, він опанував себе. Порозмовляли про улюблені іграшки та хобі малечі. А потім Тіна запросила Артемка з мамою на свій наступний концерт. Далі - час спільної фотосесії!

На цьому сюрпризи не скінчилися. Розпочався урок мрій, який проводила телеведуча Наталія Мосейчук, художниця Аня Ломакіна та улюблена співачка Тіна Кароль.

Артемко уважно слухав свого кумира. Тіна вчила дітлахів, як правильно мріяти, розповідала про що мріяла в дитинстві та чим мрії відрізняються від бажань. Потім Тіна подарувала хлопчику подарунки на згадку про зустріч: брендовані футболку та світшот, а ще іграшку єдиноріжка та плакати зі своїми фотографіями.

Артемко щасливий, і ми вдячні всім, хто долучився до здійснення цієї мрії!