Назад

Соня Синяк, 6 років

Діагноз:
лімфома заочеревинного простору
Мрія:
Мріє зустрітись з Віталькою
2 особи
зробили внесок
2100 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

6-річна Соня Синяк з Чернігова. На початку 2016 року дівчинці стало зле – сильно почав боліти животик. Батьки одразу ж звернулись до лікарів, але дуже довго вони не могли поставити Соні діагноз. Виснажену хворобою дівчинку привезли на обстеження до Києва. Там і стало відомо — у неї лімфома заочеревинного простору, уражені легені та нирки.

Соню поклали в Центр дитячої онкогематології «Охматдиту». Дівчинка почала проходити виснажливий курс хіміотерапії. Маленька Софійка, яка ще не встигла насолодитись радощами справжнього дитинства, мужньо бореться з раком.

Її організм складно переносить виснажливі та болісні медичні процедури. Вони викликають у дівчинки стрес, через що її центральна нервова система також зазнає ушкодженнь У такий період мрії — єдине, що може дозволити собі дитина.

Ми дізнались, що маленька Соня мріє зустрітись з Віталькою, персонажем відомого комедійного серіалу. І довго чекати зустрічі з улюбленим героєм їй не довелось.

Ми запросили дівчинку прогулятися разом з Віталькою зоопарком «12 місяців». Покинути лікарняну палату на декілька днів — вже величезна радість для малечі, а прогулянка з Віталькою — просто неймовірне щастя.

Гарік Бірча (актор, який грає Вітальку) серйозно підійшов до цієї зустрічі. Дуже хвилювався, готуючись зустріти Соню, бо розумів, що вона після хіміотерапії.

Разом з Віталькою вони побачили всіх звірів, годували жирафів та зустрілися з мавпочкою Магдою. Здавалось, що під час прогулянки дівчинка зовсім забула про тяжку хворобу, а це і є найголовніше.

Мама Софійки, дивлячись, як її дитина радіє, ледь стримує сльози. Вона сподівається, що скоро так само здійсниться те, про що молиться вона — аби її донечка якомога скоріше вилікувалась.

Ми віримо, що ця зустріч налаштувала дитину на одужання та додала сил перед наступним етапом хіміотерапії.

Тяжкохворі діти мають знати, що мрії здійснюються. Станьте тим, хто здійснює їх найзаповітніші бажання – долучайтесь до нашого проекту!