Крона
Назад
Роман Савченко

Роман Савченко

Біла Церква

Допомогти

Моя мрія

ома живе в місті Біла Церква разом з мамою та молодшою сестричкою та дідусем. Він пересуваються на візку, не може говорити, але кмітливий хлопчина, все розуміє, бавиться із сестричкою, пише на комп’ютерній клавіатурі, любить грати в «Монополію» та займається грою з м’ячем – бочче. Хлопчик відвідує звичайну школу - інклюзивний клас. Має хороші успіхи в математиці, у нього спеціальний курс навчання. Вдома хлопець знаходить розраду та радість у телевізорі і обожнює програми «Вечірній квартал» і «Ліга сміху», фільми з участю Володі Зеленського. Він завжди поспішає до телевізора і щиро сміється над жартами талановитих коміків.

Проект «Здійсни мрію» вкотре зголосився довести, що будь-яка мрія може здійснитися. 15 березня разом із мамою Рома побував на концерті Студії "Квартал 95" та особисто потиснув руку кумирам – Володимиру Зеленському і команді! Хвилини спілкування із зіркою, великим другом з екрану назавжди залишаться у серці хлопчика, а на спогад про те що сталося, у Роми тепер є постер про цю чарівну мить зустрічі з автографом Володі та спеціальний подарунок – нова версія улюбленої гри «Монополія».

«Ще вчора це було заповітною мрією Романа, а сьогодні ця мрія перетворилася на реальність. Цього вечора він повірив, що мрії збуваються, а ми знову впевнилися, що силу добра не спинити!», - коментує куратор проекту «Здійсни мрію» Лідія Таран.

Дивіться деталі цієї неймовірної історії у сюжеті за посиланням.Здійснили мрію дитини
Здійснили мрію дитини

Хочу потрапити на концерт Володимира Зеленського і зустрітись з ним, сфотографуватись та взяти автограф на згадку.