Назад

Інна Кравчук, 16 років

Діагноз:
Дитячий церебральний параліч без порушення інтелекту
Мрія:
Мріє зустрітися з DZIDZIO та побувати на його концерті
3 особи
зробили внесок
400 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

Інна змушена на візку (ДЦП) жити в крихітному номері зі своєю старенькою бабусею у готелі "Турист" (м. Рівне) в номері з двома ліжками, де їм дозволили тимчасово пожити. Це триває вже понад два роки. Родина тікала з дому зі Стаханова (Кадієвка) від обстрілів зі зруйнованої квартири...Досі місцева влада і доброчинці не змогли організувати цій родині нормальне житло в місті на першому поверсі. Бабусі вже 82 роки. Мами немає, тато залишився в ЛНР. Дівчинка не може переміщатися, а бабуся не може її перенести наприклад в ванну або на вулицю. Інна пересувається тільки на візку. Іноді приходять добрі люди, щоб допомогти посадити дівчинку в коляску і хоча б виїхати на вулицю. Інтелект у дівчинки збережений, закінчила 9 класів індивідуального навчання. Нажаль добре не говорить, але пише грамотно.

А ще Інна має мрію - зустрітися з DZIDZIO. Вона обожнює пісні цього артиста та всім серцем сподівається одного дня познайомитися з ним.

Виявилося, Чарівник проекту Дзідзьо завітає з концертом до Рівного вже 9 вересня. І персонально для Інни вже записав відеопривіт! Співак запрошує її з бабусею на концерт.


Ціле літо Інна відпочивала в таборах, не сиділа в тісному номері (дякуємо доброчинцям!) і все одно рахувала дні. І дочекалася… Інну привезли на концерт! А Дзідзьо зустрів особисто! Були подарунки, автограф, селфі – все для неї одної, посеред тисяч інших людей!

Інна була щаслива, бабуся поруч ледь стримувала сльози радості. Кумир, чиї кліпи дівчина бачила лише на екрані, співав для неї зі сцени її улюблену пісню «Кадилак» – а вона дивилася на нього з першого ряду.

«Ще недавно це здавалося неможливим для Інни, а сьогодні її заповітна мрія перетворилася на реальність. Цього вечора вона повірила, що мрії здійснюються, а ми знову переконалися, що силу добра не спинити! Впевнена, що ця історія і наша увага допоможе змінити на краще Іннину долю, ми дуже в це віримо. Вона знає, що мрії стають реальністю, якщо не здаватися, рухатися, знаходити добрих людей і відчиняти двері! Дзідзьо вже не вперше стає чарівником, який здійснює мрії наших підопічних, і ми безмежно цінуємо його добре серце», - коментує куратор проекту Лідія Таран.

Дивіться деталі цієї неймовірної історії у сюжеті: