Крона
Назад
Інна Кравчук

Інна Кравчук

м. Рівне (з родини переселенців з Луганщини)

Допомогти

Моя мрія

Інна змушена на візку (ДЦП) жити в крихітному номері зі своєю старенькою бабусею у готелі "Турист" (м. Рівне) в номері з двома ліжками, де їм дозволили тимчасово пожити. Це триває вже понад два роки. Родина тікала з дому зі Стаханова (Кадієвка) від обстрілів зі зруйнованої квартири...Досі місцева влада і доброчинці не змогли організувати цій родині нормальне житло в місті на першому поверсі. Бабусі вже 80 років. Мами немає, тато залишився в ЛНР. Дівчинка не може переміщатися, а бабуся не може її перенести наприклад в ванну або на вулицю. Інна пересувається тільки на візку. Іноді приходять добрі люди, щоб допомогти посадити дівчинку в коляску і хоча б виїхати на вулицю. Інтелект у дівчинки збережений, закінчила 9 класів індивідуального навчання. Нажаль добре не говорить, але пише грамотно.

А ще Інна має мрію - зустрітися з DZIDZIO. Вона обожнює пісні цього артиста та всім серцем сподівається одного дня познайомитися з ним.

Виявилося, Чарівник проекту Дзідзьо завітає з концертом до Рівного вже 9 вересня. І персонально для Інни вже записав відеопривіт! Співак запрошує її з бабусею на концерт.


Чекаємо на продовження цієї неймовірної історії!