Назад

Софія Рушиц, 11 років

Діагноз:
Цукровий діабет
Мрія:
Мріє потрапити за лаштунки програми «Світське життя»
10 особи
зробили внесок
7000 грн.
зібрано з 7000 грн. необхідних
100%
Допомогти

Софійка вже майже рік живе з діагнозом діабет. Та дівчинка і досі не може звикнути до нового способу життя, який з'явився через хворобу. Вона з дитинства була здоровою, проте рік назад почала сильно худнути і просто вдома впала в кому. На 8 березня дівчинку поклали до реанімації. Після того родина майже 3 місяці їздила до різних лікарів, бо спочатку не змогли визначити інсулін, який підходить дівчинці. Лише потім Софійка потрапила до київського Охматдиту, де визначили потрібні для неї ліки. Відтоді дівчинці потрібно 12 разів на день самостійно перевіряти рівень цукру в крові, і 5 разів на день робити уколи інсуліну. Вона веде щоденник харчування, аби з точністю вираховувати потрібну дозу ліків. Софійка сама навчилась робити собі уколи, адже ліки потрібно отримувати і тоді, коли вона перебуває в школі. Дівчинка завжди добре навчалась і була відмінницею, та поки проходила довготривале обстеження та лікування, була вимушена перевестись на індивідуальне навчання. Зараз вона знову відвідує школу.

Софійка вже вирішила, що у майбутньому прагне стати телеведучою. А надихає її ведуча програми “Світське життя” Катерина Осадча. Коли дівчинка вперше побачила випуски цієї програми, то її одразу вразила енергійна телеведуча, і те, як влучно вона ставить запитання під час інтерв’ю. Маленька мрійниця побачила, що Катерина дуже багато подорожує для зйомок своєї програми. Софійка вирішила, що теж стане телеведучою, і так само, як її кумир, Катерина Осадча буде подорожувати та створювати цікаві програми з різних куточків світу.

Дівчинка намагається робити перші кроки на шляху до професії телеведучої. Вона працює над своєю дикцією за допомогою спеціальних вправ. Але щоб стати ще ближчою до своєї мети, вона мріє потрапити за лаштунки улюбленої програми “Світське життя” та отримати майстер-клас від Катерини Осадчої. Професійні секрети від улюбленої телеведучої допоможуть юній мрійниці повірити в себе і впевнено рухатись до мети, незважаючи на хворобу. Для нашого арт-марафону #МояДитячаМрія Софійка намалювала свою заповітну мрію:

Ви можете стати Чарівником для юної мрійниці і допомогти їй повірити, що все можливо!