Назад

Михайло Петрусь, 5 років

Діагноз:
лімфобластна лейкемія
Мрія:
Мріє познайомитись з Дзідзьо
3 особи
зробили внесок
200 грн.
зібрано з 0 грн. необхідних
100%
Допомогти

Михайлику з Івано-Франківська лише 5 років, але він уже переніс кілька складних курсів хіміотерапії і, замість дитячого майданчика, проводить час у лікарняній палаті. У найкритичніші моменти лікування йому допомагають пісні його улюбленого гурту «Dzidzio».

Під час останнього, особливо складного курсу хіміотерапії, саме хіти цього колективу підбадьорювали його та піднімали настрій. Навіть попри побічні ефекти процедур, не мігши говорити та страждаючи від болю, Михайлик «підмугикував» улюблені пісні гурту. Так і з`явилася мрія, про яку батьки написали куратору проекту «Здійсни мрію» Лідії Таран – зустрітися зі своїм кумиром Дзідзьо.

В рамках проекту «Здійни мрію» ми організували зустріч Михайлика із Дзідзьо. Спершу вони поговорили по скайпу, а згодом співак приїхав до хлопчика у Івано-Франківськ додому в гості.

Дзідзьо та Михайлик прогулялися містом, поїли піци, виконавець розповів хлопчику безліч кумедних історій та навіть повчив водити свій автомобіль. А потім ще декілька годин вони гралися у домі Петрусів. Посмішка не сходила з обличчя Михайлика, а його рідні давно не бачили хлопчика ТАКИМ щасливим.

Наостанок Дзідзьо пообіцяв, що телефонуватиме хлопчику та навідуватиме його, доки Михайлик повністю не одужає.

І не порушив своєї обіцянки! Дзідзьо вже був в гостях у родичів Михайлика під Івано-Франківськом, куди родина Петрусів поїхала відпочити. Співак влаштував справжній фурор у маленькому селі, чим зробив Михайлика справжньої знаменитістю. Чим більше хлопчик спілкується із зіркою, тим більше він посміхається, через позитивні емоції у нього з’являються нові сили та віра у те, що він неодмінно подолає свій страшний недуг.

Зараз Михайлик знаходиться на лікування за кордоном і щодня розмовляє з артистом по телефону. Це спілкування допомагає переносити складні та болісні процедури легше та з посмішкою та попри всі випробування радіти життю.