Назад

Катерина Семенова, 14 років

Діагноз:
Порушення формування спинного мозку, в’ялий нижній парапарез, двобічний підзвих стегон
Мрія:
Мріє зустрітися з NK в студії звукозапису та навчитися грати на гітарі
10 особи
зробили внесок
1600 грн.
зібрано з 18600 грн. необхідних
8.6%
Допомогти

Катрусі 14 років, вона з села Боронява Закарпатської області. З народження дитині встановили діагноз – мозкова грижа. Маленьку пацієнтку одразу перевели у відділення патології новонароджених, та усього через 10 днів після народження прооперували. Після цього дитина почала повільно відновлюватись, з’явилась рухливість бедер та колін. Але чутливість стоп так і не відновилась, тому Катруся не може рухати ними. Дівчинка постійно проходить реабілітацію в лікарнях Києва та Одеси. Коли дівчинка пішла у другий клас, стан її здоров’я погіршився і родина терміново поїхала в столичний Інститут травматології. За наступні 2 роки дитина подолала 4 складні операції. Цілий рік їй довелося провести в гіпсових пов’язках, а після цього – вчитися ходити заново. Зараз Катруся пересувається з ходунками, але може долати лише короткі відстані.

Хоча Катруся дуже раділа, коли пішла до школи та любила спілкуватися з однолітками, їй важко пересуватись, тому довелось перейти на домашнє навчання. З цієї ж причини дівчинка не може відвідувати музичну школу, до якої потрібно їздити в сусіднє місто. Ще з самого дитинства Катя захоплюється творчістю Насті Каменських. Спочатку малеча слухала їхні спільні пісні з Потапом, але найбільше їй до вподоби саме сольна кар’єра Насті. Юну мрійницю дуже тішить, що вона така само кучерява, як і її кумир.

З інтернету Катруся дізналась, що Настя Каменських знає декілька іноземних мов, тому й сама старанно вчить англійську, щоб ще більше бути схожою на свого кумира. Юна мрійниця захоплюється ерудованістю Насті та її постійними мандрівками, про які дівчина дізнається зі сторінок зірки в соціальних мережах. Вона знає напам'ять усі пісні Насті, постійно переглядає її кліпи в ютубі та мріє про зустріч. Катруся вже робить перші спроби, щоб і самій навчитися гарно співати. Вона виступає на фестивалях у рідному селі і навіть у місті Хуст з народними піснями. Дівчина мріє зустрітись з Настею та заспівати з нею дуетом у справжній студії звукозапису. А ще вона мріє навчитися грати на улюбленому музичному інструменті – гітарі. Спеціально для нашого арт-марафону #Моядитячамрія Катруся намалювала свою заповітну мрію!

Запрошуємо всіх стати Чарівниками для Катрусі та допомогти здійснити її мрію!


Мрія Катрусі почала здійснюватись! Чарівниками для дівчинки став Ігор Крицак та команда Кольорового пробігу - Kyiv Color Run. Саме вони придбали юній мрійницю гітару. Катруся дуже зраділа, коли отримала омріяний подарунок. До цього вона переглядала відео з навчання гри на гітарі в інтернеті та очікувала, коли зможе торкнутися струн справжньої. До зустрічі з NK Катруся вже зможе грати на улюбленому інструменті та точно вразить кумира своїми вміннями!