Назад

​1 червня, в суботу, кафе «Компот» на Дерибасівській разом з Фондом «Ти не один» 1 + 1 Media проведе арт-марафон #моядитячамрія

У День захисту дітей в «Компоті» допомагатимуть дітям і будуть здійснювати мрії!

1 червня, в суботу, кафе «Компот» на Дерибасівській разом з Фондом «Ти не один» 1 + 1 Media проведе арт-марафон #моядитячамрія. Тут не просто відкриється дитяча кімната між «Компотом» і «Steakhouse». У День захисту дітей в «Компоті» допомагатимуть дітям і будуть здійснювати мрії. А ще - малювати їх. Проект «Здійсни мрію» нарешті в Одесі!


У суботу, 1 червня, «Компот» запрошує всіх-всіх-всіх маленьких одеситів малювати мрії і взяти участь в арт-марафоні #моядитячамрія. Якщо зробити мрію видимю - вона стане більш реальною. Всі ці малюнки полетять в космос. День пройде весело і з частуваннями: компотом та солодкою ватою. І куди ж без творчості і розваг? Аніматори в костюмах суперфруктів. Дивовижний Лимон, Круте Яблуко і Чудова Вишня пограють з дітворою. Ще в програмі аквагрим і, власне, малювання! Діти будуть зображувати свої найзаповітніші мрії, а потім прикрасять цими малюнками фасад кафе «Компот» на Дерибасівській.

Всі кошти від продажу дитячого меню в мережі кафе «Компот» в Одесі в цей день підуть на благодійність. Компанія «Ресторани Сави Лібкіна» передасть їх проекту «Здійсни мрію». І ці гроші допоможуть маленьким пацієнтам виконати їх великі мрії і додадуть сил в боротьбі за життя та одужанні.

Інна Дворська, СЕО компанії «Ресторани Сави Лібкіна», говорить: «Цінності українців стають все більш європейськими. Діти і сім'я вийшли на перший план і стали пріоритетними. Ми теж змінюємося, і саме тому винна кімната перетворилася в дитячу для «Компоту» і «Steakhouse». Це прояв нашої любові до гостей-батьків. Адже їм в сучасному темпі життя важливо не лише встигати відпочивати, але і бути поруч з дітьми.»

Акція «Здійсни мрію» - це про цінності і про наше майбутнє покоління. Про те, що потрібно не тільки вміти чути і слухати наших дітей, а й вчити їх мріяти більш глобально. І допомагати, звичайно».

Навіть якщо ви не дійдете до Дерибасівської 1 червня, замовляйте страви з дитячого меню в інших кафе «Компот» в Одесі. Всі ці кошти будуть передані проекту «Здійсни мрію». І точно допоможуть втілити чиюсь дитячу мрію.

Довідка: У компанії «Ресторани Сави Лібкіна» входять 10 ресторанів. В Одесі це мережа кафе «Компот», «Steakhouse», «Фарширована риба», «Дача» і «Tavernetta», а в Києві - ресторани «Риба у Вогні» і «Steakhouse».