Назад

Як 11-річна львів'янка підкорила Францію грою на скрипці

Героїня благодійного марафону «Здійсни мрію» від «Сніданку з 1+1» Лана Герасименко побувала в місті своєї мрії – Парижі - на престижному конкурсі музикантів.

Однією з героїнь благодійного марафону «Здійсни мрію» стала 11-річна львів’янка Лана Герасименко. Дівчинка не лише майстерно грає на скрипці, а й сама пише музику та мріє стати композитором. Школярка влаштовує вуличні концерти просто в центрі Львова і так заробляє гроші на свою мрію. Понад усе маленька скрипалька хотіла поїхати на міжнародний конкурс імені Олександра Глазунова в Париж, але грошей на поїздку за кордон у родини не було.


Завдяки благодійному марафону «Здійсни мрію», партнерам «Сніданку з 1+1» та спільним зусиллям чарівників Міжнародних авіаліній України (МАУ) і туристичної компанії «Феєрія мандрів» бажання маленької мрійниці стало реальністю. Разом із мамою та викладачами маленька Лана побувала на престижному конкурсі скрипалів у столиці Франції, про який так мріяла.

«Рівень має бути високим, через те що ближче було до конкурсу, то страшніше нам ставало, бо хочеться бути найкращими», - каже викладачка Лани Мирослава Ліщук.

Кількагодинні щоденні репетиції, переїзд зі Львова до Києва, переліт до Парижа - і ось Лана у консерваторії, де починається конкурсна програма. Цьогоріч у змаганні брали учать представники десятків країн, а учасник з України виступив тут уперше за 16 років існування конкурсу. У своїй категорії Лана виконала перед суддями 3 твори, один з яких ( «Фантазії на тему Кармен») вразив найбільше, адже зазвичай його виконують старшокласники та досвідчені скрипалі у консерваторіях. Старання Лани оцінили і члени професійного журі під час інтерв’ю. І хоча найвищої відзнаки дівчинка не здобула, друга почесна премія дісталася саме нашій маленькій героїні. Та навіть не результат конкурсу, а можливість поїхати до Парижа та здійснити свою мрію – це найбільша перемога. А нас усіх 11-річна львів’янка, яка виконує концерти просто неба, безмежно захоплює та надихає!

Четвертий благодійний марафон «Здійсни мрію» на підтримку дітей у лікарні ОХМАТДИТ, який наприкінці грудня відбувся у прямому ефірі «Сніданку з 1+1», зібрав понад 200 000 гривень. У рамках марафону всі охочі мали змогу придбати ексклюзивні лоти від відомих українських знаменитостей, телеведучих, акторів, спортсменів. Придбати сувенір від зірки міг кожен, хто запропонував найбільшу суму для благодійного фонду "Крона".

Благодійний проект «Здійсни мрію», кураторами якого є телеведучі Лідія Таран та Олександра Лобода, запрошує усіх охочих приєднатися до команди чарівників та здійснювати мрії маленьких героїв разом!