Назад

​11-річний маріуполець Антон Горбуля отримав іменний автограф від легендарного Пеле

Підопічний проєкту Здійсни мрію отримав іменний автограф від зірки світового футболу

11-річний Антон Горбуля, підопічний благодійного проєкту 1+1 media Здійсни мрію, отримав лист з Бразилії і ексклюзивний іменний автограф від Короля Футболу Пеле. Подарунок від легендарного футболіста Антон отримав під час одного з святкових концертів «Різдвяна історія з Тіною Кароль» у Києві.

Сам автограф прямував в Україну 2 місяці із містечка Сантос, що в Бразилії. Цей подарунок для Антона, який бореться з м’язовою дистрофією Дюшена, допоміг організувати фанат і земляк Пеле, бразильський лікар Мілтон Павіа Джуніор з яким Антоша познайомився у музеї Пеле, під час своєї омріяної подорожі в Бразилію. Чоловік був зворушений мрією хлопчика, тож розповів про неї асистенту Пеле. Згодом Мілтон отримав від Пеле іменний автограф для Антона і відправив його феї проєкту Здійсни мрію Олександрі Лободі.

Хлопчик був неймовірно щасливий, коли просто під час святкового концерту, до нього прямо зі сцени спустилися берегиня проєкту Здійсни мрію Тіна Кароль та фея Олександра Лобода та вручили йому омріяного листа. Хлопчик з усмішкою показав фотокартку з автографом Пеле усьому залу.

Тоді одразу четверо дітлахів дізналися про початок здійснення їх грандіозних мрій! У 2020 році чарівники благодійного проєкту 1+1 media «Здійсни мрію» втілять неймовірні мрії маленьких пацієнтів лікарень, щоб надати їм цілющої радості та життєвих сил.

«Ми з командою були вражені листом, який надійшов з Бразилії від Міотона! Він так перейнявся історією Антоші, що провів цілу спецоперацію, аби достукатися до асистента Пеле. Таке ставлення до наших підопічних зворушує і надихає» - ділиться Саша Лобода, куратор проєкту Здійсни мрію, ведуча ПроФутбол на 2+2

Нагадаємо, у березні 2019 року фея проєкту Олександра Лобода, ведуча ПроФутбол на 2+2, літала разом з Антошею до Бразилії здійснювати його мрію. Хлопчик, який через хворобу втрачає здатність ходити, опинився на іншому континенті, більш ніж за 10 тисяч кілометрів. Там він зустрівся з футбольними кумирами: бразильськими клубами «Сан-Паулу», «Сантос», «Палмейрас» та Едуардо Перейра Родрігесом, більш відомим як Дуду. Антоша отримав купу футбольних сувенірів і незабутні враження, але так і не побачив свого улюбленого футболіста Пеле.